„OnePlus“ ruošia dar vieną naujieną: ketina nustebinti nauju procesoriumi bei „Android 12“

„OnePlus“ ruošia dar vieną naujieną: ketina nustebinti nauju procesoriumi bei „Android 12“

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-14, 09:35

Kinijos kompanija „OnePlus“ dar „OnePlus 3“ laikais pristatydavo savo flagmanų „T“ seriją ir nuo tada vartotojai įprato kiekvienais metais sulaukti aukščiausios klasės įrenginių atnaujinimo. „OnePlus T“ serijos įrenginiai įprastai pasižymi nedideliais atnaujinimais, palyginti su kitais flagmanais. Anksčiau jie pateikė aukštesnes specifikacijas ir išskirtinį dizainą, tačiau nuo „OnePlus 8T“ bendrovė pakeitė savo filosofiją.

Nors „OnePlus 8T“ pasirodė rinkoje su išskirtiniu dizainu, įrenginys savo techninėmis specifikacijomis ne daug lenkė kitus du „OnePlus 8“ serijos telefonus. Pasak įvairių gandų, „OnePlus“ šiais metais gali praleisti „T“ serijos flagmaną, tačiau naujo modelio nebus išvengta. Pranešama, kad trečiasis „OnePlus 9“ serijos įrenginys „OnePlus 9R“ spalio mėnesį įgaus papildomą „T“ raidę, kas pavadinimą pakeis į „OnePlus 9 RT“.

OnePlus 9 Pro 5G Dual 128GB Stellar Black (Juodas)

ONEPLUS-9-RT-kameros

„OnePlus 9R“ buvo pristatyta kaip ekonomiškai efektyvi ir sumažinta „OnePlus 9“ versija su „Qualcomm Snapdragon 870“. Aptariamas išmanusis įrenginys, kaip jau minėjome, turės „OnePlus 9 RT“ pavadinimą. Jame rasime „OxygenOS 12“ vartotojo sąsają, veikiančia su „Android 12“ operacinės sistemos versija.

„OnePlus 9 RT“ tikriausiai bus pirmasis „OnePlus“ išmanusis telefonas, pasirodęs rinkoje su „Android 12“ versija. Įdomu tai, ar išties realu, jog jau visai netrukus „OnePlus“ pristatytų telefoną su naujausia „Google“ kuriamos platformos versija. Tikimės, kad pranešimas apie tai bus paskelbtas jau netrukus, kadangi oficialus naujosios operacinės sistemos „Android 12“ išleidimas turėtų prasidėti jau šių metų rugsėjo mėnesį.

OnePlus 9 5G Dual 128GB Arctic Sky (Mėlynas)

ONEPLUS-9-R

Tiesa, reikėtų neatmesti varianto, jog „OnePlus“ šį telefoną galėtų pristatyti gerokai anksčiau nei pradėti jo prekybą, kas leistų laimėti papildomo laiko paruošiant „Android 12“ operacinę sistemą, veikimui telefone. Kalbant apie technines specifikacijas, „OnePlus 9 RT“ turės 120 Hz atkūrimo dažnį turintį AMOLED ekraną, kuris taip pat naudojamas ir „OnePlus 9R“ modelyje.

Naujasis įrenginys taip pat turės tą pačią 4500 mAh talpos bateriją su 65 W greito įkrovimo palaikymu. Didelė naujiena čia bus aukštesnės klasės „Snapdragon 870“ procesoriaus versija. Šis lustas tikėtina pasieks rinką kaip „Snapdragon 870+“, tačiau verta pastebėti, jog jis dar nėra oficialiai išleistas. Visgi, ši informacija kaip visada – tik gandų lygmenyje. Mums dar reikia sulaukti oficialaus patvirtinimo iš „OnePlus“ ir „Qualcomm“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

OnePlus 9RT 5G

OnePlus 9RT 5G

6,67 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas