„OnePlus“ ruošia dar vieną telefoną: aiškėja išleidimo data, laukiama ir daugiau naujienų

„OnePlus“ ruošia dar vieną telefoną: aiškėja išleidimo data, laukiama ir daugiau naujienų

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-14, 09:35

Kinijos kompanija „OnePlus“ dar „OnePlus 3“ laikais pristatydavo savo flagmanų „T“ seriją ir nuo tada vartotojai įprato kiekvienais metais sulaukti aukščiausios klasės įrenginių atnaujinimo. „OnePlus T“ serijos įrenginiai įprastai pasižymi nedideliais atnaujinimais, palyginti su kitais flagmanais. Anksčiau jie pateikė aukštesnes specifikacijas ir išskirtinį dizainą, tačiau nuo „OnePlus 8T“ bendrovė pakeitė savo filosofiją.

OnePlus-9R

Nors „OnePlus 8T“ pasirodė rinkoje su išskirtiniu dizainu, įrenginys savo techninėmis specifikacijomis ne daug lenkė kitus du „OnePlus 8“ serijos telefonus. Pasak įvairių gandų, „OnePlus“ šiais metais gali praleisti „T“ serijos flagmaną, tačiau naujo modelio nebus išvengta. Pranešama, kad trečiasis „OnePlus 9“ serijos įrenginys „OnePlus 9R“ spalio mėnesį įgaus papildomą „T“ raidę, kas pavadinimą pakeis į „OnePlus 9 RT“.

OnePlus 9 Pro 5G Dual 128GB Stellar Black (Juodas)

Apie pastarąjį įrenginį kalbos sklandos jau daugiau nei mėnesis, o dabar aiškėja ir galima išleidimo data. Remiantis naujausia informacija, kodiniu pavadinimu „Martini“ žymimas išmanusis telefonas turėtų debiutuoti jau spalio 15 dieną.

OnePlus-9R_2021-09-14-105821_mhty

„OnePlus 9 RT“ tikriausiai bus pirmasis „OnePlus“ išmanusis telefonas, pasirodęs rinkoje su „Android 12“ versija. Didžioji dalis šio įrenginio specifikacijų turėtų išlikti labai panašios į tas, kurias siūlo „OnePlus 9R“ modelyje. Skelbiama, kad „9 RT“ variantas turės tą pačią 4500 mAh talpos bateriją su 65 W greito įkrovimo palaikymu. Didelė naujiena čia bus aukštesnės klasės „Snapdragon 870“ procesoriaus versija. Šis lustas tikėtina pasieks rinką kaip „Snapdragon 870+“, tačiau verta pastebėti, jog jis dar nėra oficialiai išleistas.

OnePlus 9 5G Dual 128GB Arctic Sky (Mėlynas)

Žinoma ir tai, jog „OnePlus 9 RT“ turės 120 Hz atkūrimo dažnį turintį AMOLED ekraną, kuris taip pat naudojamas ir „OnePlus 9R“ modelyje. Tikėtina, kad kartu su šiuo išmaniuoju telefonu gali būti pristatyti „Buds Air Pro ANC“ ir „Buds Z“ belaidžiai ausinukai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

OnePlus 9RT 5G

OnePlus 9RT 5G

6,67 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas