„OnePlus“ ruošiasi didžiausiai metų spaudos konferencijai: aiškėja, kada debiutuos pirmasis bendrovės sulenkiamas įrenginys

Kinijos kompanija „OnePlus“ anksčiau išleisdavo vos keletą naujų išmaniųjų telefonų per metus, tačiau dabar jų kuriamų įrenginių skaičius yra ženkliai didesnis. Bendrovė pristato įvairiausių klasių modelius, o dabar ruošiasi ir dar vienos naujienos pristatymui.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„OnePlus“ ruošiasi didžiausiai metų spaudos konferencijai: aiškėja, kada debiutuos pirmasis bendrovės sulenkiamas įrenginys

Internete jau kuris laikas kalbama apie sulenkiamą „OnePlus“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti žinomas kaip „OnePlus Open“. Nors šio įrenginio pristatymo buvo tikimasi dar rugpjūčio mėnesį, tačiau gamintojas buvo priverstas jį atidėti. Tiesa, dabar aiškėja naujoji prezentacijos data.

Remiantis naujausia informacija, „OnePlus Open“ turėtų debiutuoti jau spalio 19 dieną. Nors „OnePlus“ atstovai tokios informacijos ir nėra patvirtinę, tikėtina, kad būtent šią dieną ir įvyks oficialus įrenginio pristatymas. Apie tai, jog spaudos konferencija turėtų būti surengta jau netrukus, buvo užsiminę ir patys bendrovės atstovai.

Priminsime, jog „OnePlus Open“ turėjo būti aprūpintas BOE pagamintais ekranais, tačiau pastaroji kompanija susidūrė su gamybos problemomis. Nors konkrečios bėdos nėra skelbiamos, tačiau „OnePlus“ priėmė sprendimą patikėti ekranų gamybą Pietų Korėjos milžinei „Samsung“.

„OnePlus“ ketina panaudoti sulenkiamą LTPO AMOLED ekraną, kuris pasižymės 1900 x 1200 taškų raiška bei turės 120 Hz atsinaujinimo dažnį. Šoninėje išmaniojo telefono briaunoje – į pagrindinį mygtuką įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis. „Open“ modelis taip pat turės tris garsiakalbius, USB-C įkrovimo lizdą.

Jau žinoma ir tai, jog „OnePlus Open“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o taip pat ir vieną plataus kampo objektyvą, o trečioji kamera – periskopinė. Deja, tačiau jų savybės kol kas nėra žinomos. Išorinėje telefono dalyje turėtų būti įmontuota ir 32 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta pagrindinė kamera.

Neoficialiais duomenimis, pirmasis bendrovės sulenkiamas išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2“ procesoriumi, o taip pat turės 4 800 mAh talpos bateriją bei palaikys 100W greitąjį įkrovimą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas