„Oppo“ jungiasi į įkrovimo technologijų lenktynes: netrukus turėtų debiutuoti įspūdingos spartos naujovė

„Oppo“ jungiasi į įkrovimo technologijų lenktynes: netrukus turėtų debiutuoti įspūdingos spartos naujovė

Arnas Balčiūnas

Per pastaruosius metus, išmaniųjų telefonų gamintojai skyrė milžinišką dėmesį tam, jog mes turėtumėme galimybę įkrauti savo įrenginius kuo sparčiau. Ypatingas proveržis pastebimas tarp Kinijos bendrovių, tokių kaip „Xiaomi“ ar „Oppo“.

Naujausia informacija rodo, jog Kinijos milžinė „Oppo“ jau visai netrukus turėtų pademonstruoti net 150W greitojo įkrovimo technologiją. Tikėtina, kad šį sprendimą turėtų panaudoti ne tik „Oppo“, bet ir „OnePlus“ ir „Realme“. Vertėtų prisiminti, jog visos šios bendrovės yra valdomos „BBK Electronics“ korporacijos, todėl nenuostabu, kad jos ir dalinasi sukurtomis technologijomis.

Capture-3

Pranešama, kad „Oppo“ jau kuris laikas testuoja naująją 150W greitojo įkrovimo technologiją, tačiau tai nereiškia, kad ji netrukus pasieks ir vartotojus. Šiai dienai greičiausias sukurtas sprendimas, kuris jau būtų prieinamas vartotojams yra 100W, o naujoji technologija, nors jos pristatymas ir ne už kalnų, tačiau dar kuris laikas nebūtų naudojama plačiojoje rinkoje.

Vertėtų prisiminti ir tai, jog rinkoje jau yra pademonstruota ir 120W greitojo įkrovimo technologija, tačiau ji kol kas yra naudojama vos viename įrenginyje. Tokiu sparčiu įkrovimu gali pasigirti tik „Vivo IQOO 7“ išmanusis telefonas. Įdomu ir tai, jog net 200W technologiją buvo pademonstravusi ir „Xiaomi“, kuri tokį spartų įkrovimą pritaikė „Xiaomi 11 Pro“ modeliui, o pilnas jos įkrovimas truko vos 8 minutes.

Oppo_2021-11-22-153756_knxn

Kaip bebūtų, „Oppo“ ir toliau dirba prie savojo sprendimo, tačiau šiuo metu nėra pateikiama detalios informacijos apie tokios technologijos galimybes. Tikėtina, kad daugiau informacijos apie tai gali pasirodyti jau artimiausiu metu, tačiau kitąmet daugelis bendrovės įrenginių galės pasiūlyti 65W arba 80W greitojo įkrovimo sprendimus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Oppo

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas