„Oppo“ pademonstravo telefonų ateitį: pamatykite bendrovės sukurtą kameros sprendimą

„Oppo“ pademonstravo telefonų ateitį: pamatykite bendrovės sukurtą kameros sprendimą

Leonardas Sindaravičius

Pirmąją „Oppo Inno Day“ konferencijos dieną kompanija skyrė keletui svarbių naujų technologijų pristatyti. Tarp jų yra „Air Glass aR“ monoklis, „MariSilicon X“ dirbtinio intelekto procesorius ir ilgai lauktas judančio kameros sensoriaus prototipas. Naujos technologijos dėka „Oppo“ sugebėjo sutalpinti 1/1,56 colių, 50 megapikselių raiškos „Sony IMX766“ jutiklį į vos 8,26 mm storio telefoną.

Iš praktinės pusės, judančio sensoriaus dėka kompanija gali padidinti atstumą tarp jutiklio ir objektyvo. Tai leidžia integruoti 2 kartų optinį artinimą naudojant standartinį 50 mm objektyvą, tuo pačiu išgaunant gerokai detalesnes nuotraukas, lyginant su įprastais išmaniųjų telefonų kamerų moduliais. Privalumai bus akivaizdūs ir fotografuojant portreto režimu - dėl didesnio atstumo tarp sensoriaus ir objektyvo nuotraukos atrodys ženkliai natūralesnės ir detalesnės.

Oppo Find X3 Lite 128GB Black (Juodas)

„Oppo“ taip pat giria naujo kameros modelio triukšmo mažinimo savybes, kurių dėka priartinti kadrai taip pat bus gerokai aiškesni, nei fotografuojant daugeliu kitų išmaniųjų telefonų. Kompanijos teigimu, nauda bus pastebima net nakties metu darytose nuotraukose.

Vis judančios kameros modulis yra sukonstruotas taip, kad būtų atsparus aptaškymui vandeniu bei dulkėms. Taip pat jei fiksuojant kadrus įrenginys netyčia išslystų iš rankų, kamera geba sugrįžti į savo pradinę poziciją automatiškai bet vos 0,6 sekundės. „Oppo“ planuoja nepalikti šios technologijos koncepto stadijoje ir atskleidė, jog žada ją integruoti į savo telefonus ateityje, tačiau tikslių modelių bei datų kompanija kol kas neatskleidžia.

Oppo Find X3 Neo 5G Dual 256GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Oppo

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas