„OPPO“, „Vivo“ ir „Xiaomi“ gali pradėti naudoti „Samsung“ procesorius: tai įvyktų jau kitąmet

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ daugumą savo išmaniųjų telefonų, ypatingai flagmanus, pristato su savo kuriamais „Exynos“ procesoriais. Daugelį metų šiuos lustus naudoja tik „Samsung“ ir vos keliuose skirtinguose kitų kompanijų modeliuose galima rasti „Exynos“. Tačiau tokia tendencija gali išlikti nebeilgai.

Naujausia informacija rodo, kad „Samsung“ galimai tieks savo „Exynos“ lustus OPPO, „Xiaomi“ ir „Vivo“, o tai įvykti gali jau nuo kitų metų. Šaltinių teigimu, didžioji dalies „Exynos“ procesorių, kuriuos ketina įsigyti šios Kinijos kompanijos bus priskiriami biudžetiniai klasei.

Kaip jau minėjome, „Samsung“ nedažnai tiekia savo „Exynos“ lustus kitoms kompanijoms, o pagrinde šios mikroschemos buvo naudojamos tik „Samsung Galaxy“ įrenginiuose. Pietų Korėjos bendrovės vadovai lustų tiekimą aukščiau minimoms kompanijos ketina pradėti tam, jog padidinti „Exynos“ lustų vertę. Įdomu ir tai, kad pirmųjų telefonų galima sulaukti jau visai netrukus.

Teigiama, kad kompanija „Vivo“ naująjį „Exynos 1080“ lustą, kuris bus pristatytas lapkričio 12 dieną, ketina panaudoti savo naujajame „Vivo X60“ išmaniajame telefone. Tai, jog galimybę įsigyti šį procesorių gaus ir minimos trys Kinijos kompanijos, tai nereiškia, kad jo naudoti neketina ir pats „Samsung“. Nesunku nuspėti, kad vidutinės klasės „Exynos 1080“ nuguls „Galaxy A“ serijos įrenginiuose.

Kalbant apie patį „Exynos 1080“ – tai šis procesorius naudos 5 nm architektūrą bei turės „Cortex-A78“ branduolius, kas leis pasiūlyti net 20 proc. didesnį našumą nei jo pirmtakas, o „Mali-G78“ vaizdo plokštė pasiūlys iki 25 proc. geresnį vaizdo apdorojimą. Dar viena įdomi detalė yra ta, jog šis vidutinės klasės lustas galimai turės geresnes našumo galimybes nei flagmanams skirtas „Qualcomm Snapdragon 865“. Kaip bebūtų, realias tokio procesoriaus galimybes bus galima įvertinti tik po oficialaus jo išleidimo.


Rolandas

Kam cia reikia ju tu sudu..tegul turi jie patys..tai dabar paskleis mara po visa pasauly..iki lietuvos kol atkeliaus koks tel tikrai nebesuprasi su kokiu procesorium..