Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Originalus būdas nuvilioti „Apple” klientus: „Samsung” sukūrė programėlę „iPhone” telefonams, kuri imituoja „Android”

Originalus būdas nuvilioti „Apple” klientus: „Samsung” sukūrė programėlę „iPhone” telefonams, kuri imituoja „Android”

Ignas Petrikonis

2021-04-10, 11:40

Kova tarp „Apple” ir „Samsung” pastaraisiais metais prarado savo nuožmumą ir tapo kur kas švelnesne. Toks jausmas, jog abu gamintojai pasidalino savo teritorijas ir tik retkarčiais apsikeičia vienu kitu šūviu. Visgi būtent tai įvyko šiomis dienomis. „Samsung” išleido specialią programėlę, kuri turėtų padrąsinti „iPhone” savininkus nebijoti rinktis „Android” telefono.

Apsilankę šiame puslapyje „iPhone” savininkai gali atsisiųsti „Samsung” sukurtą internetinę programėlę, ironiškai pavadintą pasitelkiant „Apple” būdingą metodiką - „iTest”. Ji simuliuos „Galaxy” telefonų darbalaukį su įvairiomis programėlėmis ir nustatymais. Taip pat bus leidžiama išbandyti ir „Galaxy Store” parduotuvę, kuri leis instaliuoti įvairias dizaino temas - tai vienas didžiausių „Android” sistemos pranašumų prieš „Android”.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Samsung-iTesteeee

Žinoma, „iPhone” vartotojui bus siūloma išmėginti ir kur kas paprastesnius „Galaxy” išmaniųjų aspektus - skambučių, žinučių aplikacijas, perskaityti kameros naudojimo instrukcijas, kuriose fotografas Logan Dodds pasakoja, kodėl „Samsung” kameros pranašesnės už „iPhone”. Taip pat bus pasiūlyta išbandyti „Galaxy Wearable” aplikaciją, aiškinant kaip lengvai ji padeda prie įrenginio prijungti įvairius priedus, tokius kaip išmanusis laikrodis.

41276-80050-Samsung-iTest-xl

Kyla klausimas, ar tikrai tokiu būdu įmanoma lojalumu garsėjančius „Apple” klientus perbėgti į konkurentų stovyklą, tačiau turime pripažinti, jog bandymas įdomus ir netradicinis.

Šiuo metu „iTest” yra „Samsung” reklaminės kampanijos Naujoje Zelandijoje dalis, todėl programėlės atsisiuntimo puslapis ir yra paženklintas šios šalies kodu. Vis dėlto tai netrukdo „iTest” įsidiegti „iPhone 7” ar naujesnių modelių savininkams, gyvenantiems ir kitose šalyse.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas