Paaiškėjo galingiausi liepos mėnesio telefonai: lyderis nesikeičia jau kone pusmetį

Paaiškėjo galingiausi liepos mėnesio telefonai: lyderis nesikeičia jau kone pusmetį

Lukas Snarskis

2021-08-08, 14:15

Išmaniųjų telefonų testavimo programėlė „AnTuTu“ yra itin populiari tarp tų, kurie nori sužinoti savo naujojo įrenginio galimybes bei palyginti jas su kitais. Visai neseniai šios aplikacijos kūrėjai paskelbė galingiausius praėjusio mėnesio telefonus, todėl kviečiame juos apžvelgti kartu su mumis.

Pirmoje pozicijoje, jau penktą mėnesį iš eilės, išlieka „Xiaomi“ sukurtas žaidimų telefonas „Black Shark 4 Pro“, kuris liepos mėnesį rinko vidutiniškai 854 439 taškus. Šis žaidimams skirtas flagmanas veikia su „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi bei turi net 16 GB operatyviosios (RAM) bei 512 GB vidinės atminties. Tiesa, įdomu tai, jog visi kiti, liepos mėnesio galingiausi, telefonai veikia su analogišku procesoriumi.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Antutu-liepa

Antroje pozicijoje liepos mėnesį – „Nubia Red Magic 6 Pro“ išmanusis telefonas, kuris turi 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Laipteliu žemiau rikiuojasi „OnePlus 9 Pro“, kuris turi analogišką atmintinių konfigūraciją, tačiau našumo rezultatai kiek nusileido ZTE flagmanui. Ketvirtoje vietoje – „Oppo Find X3 Pro“, o penketuką užbaigia „Realme GT“ išmanusis telefonas.

Antutu-mid-liepa

„AnTuTu“ paskelbė ne tik galingiausius aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus, tačiau pasidalino ir vidutinės klasės įrenginių dešimtuku, kuriame – „Xiaomi“ lyderystė. Kaip galite matyti iš aukščiau esančios nuotraukos, pirmoje vietoje įsitaisęs „Mi 11 Lite“ modelis, kuris veikia su „Snapdragon 780G“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties.

Antroji ir trečioji pozicija atiteko nuo „Huawei“ atsiskyrusiai „Honor“ bendrovei. „Honor 50 Pro“ modelis užėmė antrąją poziciją, o laipteliu žemiau – „Honor 50“ variantas. Įdomu tai, jog abu šie įrenginiai veikia su „Snapdragon 778G“ procesoriais, o taip pat turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Pastaruosius mėnesius abiejų kategorijų dešimtukai atrodo itin panašiai, tačiau didesnių pokyčių galima tikėtis jau šį mėnesį. Jau kitą savaitę laukiama naujų flagmanų iš „Samsung“, „Xiaomi“ ar „Honor“ stovyklų, kas turėtų gerokai pakoreguoti šiuos dešimtukus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas