Paaiškėjo, kada „Xiaomi” telefonai sulauks grandiozinio „MIUI 13“ atnaujinimo

„Xiaomi“ garsėja savo įspūdingų specifikacijų telefonais už patrauklią kainą, bet kai kalba pasisuka apie programinę įrangą, ši kompanija neblizga. Kad ir kaip ji besistengtų, „MIUI“ vartotojo sąsajoje paliekama nemažai klaidų, kurios erzina „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų vartotojus. Tačiau netrukus viskas gali smarkiai pasikeisti.

Internete pasirodė informaciją apie „MIUI 13“ vartotojo sąsajos pasirodymą, nepaisant to, kad dauguma „Xiaomi“ telefonų nėra gavę „MIUI 12.5“ atnaujinimo. „Xiaomi“ yra panašioje situacijoje kaip „Samsung“ prieš keletą metų, kai dėl didelio išmaniųjų telefonų skaičiaus nespėjama visiems įrenginiams optimizuoti programinės įrangos. Skelbiama, kad pirmosios „MIUI 13“ atnaujinimo versijos turėtų pasirodyti birželio 25 dieną.

Kaip ir įprasta, „MIUI 13“ pirmiausia pasirodys Kinijos rinkai skirtuose įrenginiuose ir tik po to šis atnaujinimas pasieks pasaulinei rinkai skirtus išmaniuosius telefonus. Tiesa, kokie atnaujinimai ir patobulinimai bus naujoje „MIUI 13“ versijoje neatskleidžiama. „Xiaomi“ užsiminė tik, kad sulauksime greičiau veikiančios, stabilesnės vartotojo sąsajos bei praplėsto funkcionalumo. Žinoma, kad „MIUI 13“, leis virtualiu būdu išplėsti RAM atmintį, apie tai galite daugiau sužinoti čia.

Kaip taisyklė – pristatant naują „MIUI“ versiją, dažnu atveju sulaukiame ir naujo telefono. Tikėtina, kad „Xiaomi“ ir šį kartą nesulaužys šios taisyklės. Jau kuris laikas sklando gandai apie „Xiaomi Mi Mix 4“ pasirodymą. Tad nemaža tikimybė su „MIUI 13“ pasirodymų sulauksime ir šio ilgau laukto išmaniojo telefono.

Grįžtant prie „MIUI 12.5“ temos, šį atnaujinimą yra gavę praktiškai visi Kinijos rinkai skirti šios kompanijos telefonai. Situacija kiek kitokia kalbant apie pasaulinei rinkai skirtus įrenginius, nors „Xiaomi“ ir dirba išsijuosusi, siekdama kaip įmanydama greičiau juos atnaujinti. Panašu, jog atnaujinimo darbai nevyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Tik prieš keletą dienų „Xiaomi“ pranešė ieškanti testuotojų „MIUI 12.5“ beta versijai testuoti, kuri skirta „POCO“ serijos pasaulinės rinkos išmaniesiems telefonams. Kaip žinia, testavimas dažnai trunka porą mėnesių, tad „MIUI 12.5“ galutinės versijos skirtos pasaulinei rinkai nereiktų tikėtis be vėlyvos vasaros


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas