Telefonai

Paaiškėjo, kiek kainuoja pagaminti įspūdingiausią „Samsung“ flagmaną: gamintojo išlaidos daugeliui gali sukelti nemažai papildomų klausimų

Išmaniųjų telefonų kainos kasmet auga. Niekam ne paslaptis, jog daugelis gamintų skiria milžiniškus resursus ne tik gaminant naujausius produktus, bet ir juos reklamuojant. Ir nors gali pasirodyti, kad kuo naujesnis įrenginys – tuo brangiau jį pagaminti, tačiau dabar aiškėja, kad yra visai ne taip.

Paaiškėjo, kiek kainuoja pagaminti įspūdingiausią „Samsung“ flagmaną: gamintojo išlaidos daugeliui gali sukelti nemažai papildomų klausimų

Remiantis naujausiu „Counterpoint“ tyrimu, bazinio „Samsung Galaxy S23 Ultra“ medžiagų sąmata yra tik 469 JAV dolerių. Kalbama apie įrenginį su 8 GB RAM, 256 GB atmintimi ir mažesniu nei 6 GHz 5G dažniu. 2022 m. modelio sąmata nėra žinoma, tačiau „S21 Ultra“ (Snapdragon 888, 128 GB, mmWave) kainavo 533, o prieš tai „Galaxy Note20 Ultra“ (Snapdragon 865+, 128 GB, mmWave) – 550 JAV dolerių.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Qualcomm“ sąmatos dalis yra „aukščiausia per visą laiką“ – 34 proc., kas yra vienu procentiniu punktu daugiau nei „Samsung“. Žinoma, daugumą sudaro mikroschemų rinkinys ir įvairūs belaidžio ryšio komponentai, tačiau „Qualcomm“ taip pat kuria ultragarsinius pirštų atspaudų skaitytuvus, įmontuotus S23 serijoje, taip pat garso elektroniką ir maitinimo valdymo integruotą grandinę.

Brangiausi komponentai yra personalizuotas „Snapdragon 8 Gen 2“, skirtas „Galaxy“ mikroschemų rinkiniui, ir mobiliojo ryšio dalys. Ekranas ir kamera taip pat suvalgo didelę biudžeto dalį, tačiau kartu jie kainuoja mažiau nei mikroschemų rinkinys ir mobiliojo ryšio dalys.

„Samsung“ tiekia LTPO ekraną, NAND blykstę ir baterijų paketą (su ATL elementu), taip pat dvi iš penkių kamerų: 200MP HP2 jutiklį ir 12MP asmenukių kamerą (S5K3LU). Du 10 MP IMX754 jutikliai teleobjektyvui ir periskopo kamerai bei IMX564, skirti itin plačiam vaizdui, tiekiami iš „Sony“.

Galima suprasti, kodėl „Samsung“ taip ilgai laikėsi „Exynos“ – „Samsung“ sukurto ir pagaminto mikroschemų rinkinio su „Samsung“ modemu. Aukščiau pateikta diagrama atrodytų visiškai kitaip, jei vidinis įmonės lustas būtų konkurencingas.

Bet kokiu atveju, savo dalį pasiima dar kelios įmonės. STM gamina lazerinį AF modulį ir jutiklinės panelės valdiklį bei įvairius jutiklius (akcelerometrą, giroskopą, barometrą). NXP sukūrė laidinio įkrovimo integruotą grandinę, o „Convenient Power“ – belaidžio įkrovimo grandinę.

Atminkite, kad medžiagų sąmatoje nėra kitų išlaidų, tokių kaip tyrimai ir plėtra, tiekimas į rinką, garantija, klientų aptarnavimas ir pan. Be to, dauguma regionų gauna versijas su 12 GB RAM, kai kuriuose taip pat yra „mmWave“ ryšys, tad šie variantai bus brangesni.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-05, 19:39

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas