Padėkos dienos proga: 5 programėlės, ugdančios dėkingumo jausmą

Padėkos dienos proga: 5 programėlės, ugdančios dėkingumo jausmą

Pranešimas spaudai

Kasmet ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį Jungtinėse Valstijose švenčiama Padėkos diena, kurios vienas esminių akcentų – dėkingumas. Specialistai teigia, kad reguliari dėkingumo praktika gali būti naudinga tiek emocinei, tiek ir fizinei sveikatai, tad reikėtų ją taikyti visus metus.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 inovacijų biuro” ekspertas, rekomenduoja 5 geriausias programėles, kurios leis kasdien pildyti dėkingumo dienoraštį, suteiks įkvėpimo ir padės nuosekliai sekti savo emocijas išmaniuosiuose įrenginiuose.

1. „Gratitude Journal Affirmations“. Šiuo dienoraščiu siekiama išmokyti, kaip mylėti ir rūpintis savimi, pasitelkiant dėkingumą. Žaismingoje programėlėje siūloma daug įvairių funkcijų: galite rašyti dėkingumo dienoraštį, ieškoti citatų bei kurti savo vizijų lentą. Programėlė leidžia nustatyti kasdienį priminimą apie savo įrašus – tai naudinga funkcija, padedanti reguliariai pildyti dienoraštį. Jeigu sunkiai sekasi pradėti kurti įrašus, programėlė įkvėpimui pateikia užuominų sąrašą. Vienas iš geriausių programėlės aspektų – dėkingumo iššūkiai, kaip 7 dienų dėkingumo ar 14 dienų padėkos išbandymai. Galiausiai, visi dienoraščio įrašai yra privatūs, todėl jums nereikia nerimauti, kad kažkas juos perskaitys.


2. „Presently: A Gratitude Journal“. Tai supaprastinta dėkingumo dienoraščio versija, kurioje kiekvieną dieną turite parašyti, už ką esate dėkingi. Šis dienoraštis neapkrautas, turi mažiau funkcijų, tad tikrai patiks naudotojams, kurie nori paprastos ir lengvai naudojamos programos. Naudojant šią programėlę, galite peržiūrėti kiekvienos dienos dėkingumo įrašus. Įrašais lengva pasidalinti su draugais ir šeimos nariais, o jeigu norite juos pasilikti sau, galite apsaugoti slaptažodžiu. Taip pat galite nusistatyti kasdienius žadintuvus, kurie primintų apie kasdienės dėkingumo praktikos laiką. Geriausia dalis: programėlė yra nemokama ir joje nėra jokios reklamos.

3. „Delightful Gratitude Journal“. šis variantas labiausiai tinka nežinantiems, nuo ko pradėti. Programėlėje savo dėkingumą ugdyti galite įrašydami 3 gerus dalykus apie savo dieną. Kuriant dienoraščio įrašą pateikiamos net trys užuominos, iš kurių galite pasirinkti, pavyzdžiui, „Kas dabar jūsų galvoje?", „Papasakokite apie savo draugą“ ir „Dėl kurių savo stipriųjų savybių esate dėkingi?“. Tai vienas paprasčiausių būdų kasdien pildyti savo dėkingumo dienoraštį, o kiekvieną kartą atsidarius programėlę, pateikiama įkvepianti citata. Visi dienoraščio įrašai aiškiai ir patogiai išdėstyti pagrindiniame ekrane, tačiau juos galite peržiūrėti ir spustelėję kalendorių. Programėlė taip pat suteikia galimybę pasidalinti savo įrašais su kitais žmonėmis.


Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas