Palyginti nauji „Samsung“ flagmanai – tai turėtų būti geros naujienos europiečiams

Palyginti nauji „Samsung“ flagmanai – tai turėtų būti geros naujienos europiečiams

Leonardas Sindaravičius

Iki „Samsung Unpacked“ renginio, kuriame Pietų Korėjos technologijų milžinė pristatys naują savo flagmaną „Galaxy S22“, liko vos pora dienų. Laikui iki prezentacijos senkant, internete pasirodė „Exynos 2200“ ir „Snapdragon 8 Gen 1“ procesorių palyginimas.

Šis palyginimas svarbus tuo, kad „Galaxy S22“ bus naudojami abu lustai, priklausomai nuo regiono - Europos žemyną pasieks „Exynos 2200“ turintys modeliai, tuo tarpu JAV rinkoje bus prekiaujama modeliais su „Snapdragon 8 Gen 1“. „Geekbench“ pateiktoje lentelėje matoma, kiek skirsis abiejų procesorių veikimas:

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

Geekbench_Galaxy_S22_Benchmark_1-w782

Kaip matoma iš testų rezultatų, lustų rinkiniai nepasižymi dideliais skirtumais. Abu testuoti įrenginiai yra „Galaxy S22 Ultra“ - „SM-S908B“ žymi JAV skirtą modelį su „Snapdragon“ procesoriumi, tuo tarpu „SM-S908U“ yra europietiškoji versija su „Exynos“. Pastarieji modeliai, kurių sulauksime ir Lietuvoje, pasižymi geresniu atskirų branduolių veikimu, tačiau yra šiek tiek silpnesni už „Snapdragon 8 Gen 1“ naudojant kelis branduolius vienu metu.

Verta paminėti, jog teste rodomas tik procesorių veikimo palyginimas, ignoruojant kitus aspektus, kurie turės įtakos realiuose įrenginių bandymuose. Pavyzdžiui, „Exynos 2200“ naudojama „AMD RNA2“ architektūra turėtų įgalinti šviesos spindulio sekimą žaidimuose. Akivaizdu, kad norint sužinoti tikruosius skirutmus, teks palaukti realaus JAV ir Europos rinkoms skirtų išmaniųjų telefonų palyginimo.

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

„Galaxy S22“ gali debiutuoti anksčiau, nei tikėtasi

Pasak „Samsung“ produktų pristatymo grafiko, visi „S22“ serijos išmanieji telefonai turėtų pasiekti prekybą vasario 25-ąją. Tačiau džiūgauti dar anksti - Korėjos milžinė, kaip ir visi elektronikos prietaisų gamintojai, susiduria su tiekimo problemomis. To pasekoje tikėtina, kad tik „Galaxy S22 Ultra“ debiutuos suplanuotu metu, o mažesnieji „S22“ ir „S22+“ bus išleisti keliomis dienomis vėliau. Visa tiesa paaiškės vasario 9-osios „Samsung Unpacked“ renginio metu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas