Pasirodė pirmosios naujųjų „Google“ flagmanų nuotraukos: aiškėja, kokius pokyčius išvysime šiemet

„Google“ šiemet turėtų pristatyti naujuosius „Pixel 8“ serijos išmaniuosius telefonus, kurių debiuto tikimasi spalio mėnesį. Artėjant kasmetiniai „Google I/O“ konferencijai, kurį įvyks gegužės 10 dieną, pasirodė ir pirmosios naujojo bendrovės flagmano nuotraukos, kurios atskleidžia kaip gali atrodyti „Google Pixel 8 Pro“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Pasirodė pirmosios naujųjų „Google“ flagmanų nuotraukos: aiškėja, kokius pokyčius išvysime šiemet

Kaip galima matyti iš tekste pateikiamų nuotraukų, rudenį pasirodantis išmanusis telefonas turėtų pasižymėti kiek apvalesniais kampais nei „Pixel 7 Pro“. Pokyčių turėtų sulaukti ir nugarėlėje esantis kamerų iškilimas, tačiau čia bus išlaikoma ta pati dizaino linija, kaip ir anksčiau. Šįsyk „Google“ nusprendė visas tris kameras patalpinti vienoje ovalioje metalinėje kapsulėje.

Nesunku pastebėti ir tai, jog po „Google Pixel 8 Pro“ išmaniojo telefono nugarėlėje esančia blykste įmontuotas ir naujas sensorius, tačiau kol kas nėra žinoma kam jis galėtų būti skirtas. Skelbiama, jog naujojo flagmano matmenys bus 162.6 x 76.5 x 8.7 mm, o storiausia įrenginio vieta – 12 mm storio.

Tikėtina, kad „Pixel 8 Pro“ turėtų būti aprūpintas maždaug 6,52 colių įstrižainės ekranu, kas reiškia, jog šis modelis bus kiek mažesnis nei praėjusiais metais išleistas „Google Pixel 7 Pro“. Dešinėje telefono briaunoje įjungimo bei garso reguliavimo mygtukai, apačioje – USB-C ir ausinių lizdas, o taip pat ir garsiakalbis.

Neoficialiais duomenimis, naujasis „Google Pixel 8 Pro“ turėtų veikti su „Tensor G3“, kuris skelbiama, jog bus sukurtas pagal iki šiol dar neišleistą „Exynos 2300“ mikroschemų rinkinį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas