Pasirodė pirmosios „Vivo X Flip“ atlenkiamo flagmano nuotraukos: paaiškėjo, kokiais sprendimais bus bandoma nustebinti

Kinijos kompanija „Vivo“ pastaruoju metu pristatė nemažai dėmesio vertų produktų. Bendrovė jau pademonstravo naujausius flagmanus, o netrukus turėtų debiutuoti ir keletas naujų sulenkiamų išmaniųjų telefonų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Pasirodė pirmosios „Vivo X Flip“ atlenkiamo flagmano nuotraukos: paaiškėjo, kokiais sprendimais bus bandoma nustebinti

Internete jau kuris laikas kalbama apie naująjį „Vivo X Fold2“, tačiau kartu su juo turėtų būti pademonstruotas ir „Vivo X Flip“ atlenkiamas išmanusis telefonas. Abu šie įrenginiai debiutuos jau šį mėnesį, o šiandien pasirodė ir pirmosios realios būsimo „X Flip“ modelio nuotraukos.

Virtualioje erdvėje pasklido nuotraukos, kuriose su dar nepristatytu „Vivo X Flip“ išmaniuoju telefonu pozuoja Kinijos aktorė Wang Ziwen. Šios nuotraukos atskleidė, jog naujasis įrenginys turės didžiulį ekraną viršutinėje dalyje, o taip pat ir dvigubą kamerą. Nuotraukose matomas rožinis modelis.

Kaip galite matyti iš nuotraukų, „X Flip“ atlenkiamas modelis turi didžiulį viršutinį ekraną, kuris dengia didžiąją dalį šios telefono dalies. Virš ekrano rasime ir kamerų apskritimą, kur bus įmontuoti du objektyvai, o čia puikuojasi ir „Zeiss“ logotipas bei LED blykstė.

Deja, tačiau šie vaizdai neatskleidžia jokių techninių „Vivo“ išmaniojo telefono savybių. Kaip bebūtų, anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog „Vivo X Flip“ turės 6,8 colių įstrižainės sulenkiamą ekraną. Verta pastebėti, kad tai yra tokia pat įstrižainė kaip ir „Oppo Find N2 Flip“ varianto.

„Vivo“ atstovai dar nėra paskelbę oficialios išmaniojo telefono išleidimo datos, tačiau tai turėtų įvykti dar šį mėnesį. Kaip ir įprasta, visą naujausią informaciją apie tai, rasite mūsų portale.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas