Pasižymėkite šią datą: „Xiaomi“ netrukus pademonstruos karščiausias metų naujienas

Pasižymėkite šią datą: „Xiaomi“ netrukus pademonstruos karščiausias metų naujienas

Lukas Snarskis

2021-08-24, 17:10

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiandien paskelbė apie planus atnaujinti savo nešiojamus kompiuterius, plačiau apie tai skaitykite čia, tačiau tai ne vienintelė naujiena iš šios bendrovės stovyklos. Internete jau spėjo išplisti ir informacija apie planuojamą spaudos konferenciją, kuri turėtų būti laukiama daugelio lietuvių.

Pranešama, kad rugsėjo 15 dieną „Xiaomi“ ketina pristatyti naujus produktus, o kompanijos atstovų pateikiama iliustracija sufleruoja, kad tai turėtų būti naujas išmanusis telefonas. Nors kol kas ir nėra žinoma kas galėtų būti pristatyta, tačiau tikėtina, kad tai bus naujosios „Mi 11T“ serijos išleidimui skirtas renginys. Verta pastebėti, jog „Xiaomi“ šios konferencijos metu, kaip teigia jų atstovai, turėtų „įdomiausius naujus produktus“.

Xiaomi Mi 10T 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Xiaomi-0915

Internete jau kuris laikas sklinda informacija apie „Xiaomi Mi 11T“ ir „Mi 11T Pro“ išmaniuosius telefonus. Vertėtų prisiminti ir tai, jog pernai, „Mi 10T“ linijos produktai buvo pademonstruoti rugsėjo 30 dieną, kas galėtų reikšti, kad mėnesio viduryje vyksianti spaudos konferencija galėtų būti skirta būtent „Mi 11T“ serijos produktams.

Primename, jog dar vakar „Xiaomi Mi 11T“ buvo pastebėtas FCC duomenų bazėje. Spėjama, kad „Xiaomi Mi 11T“ turės 6,8 colių įstrižainės ekraną. Pateiktos išmaniojo telefono nuotraukos atskleidžia, jog nugarėlėje rasime ganėtinai didelį kamerų stačiakampį, kas jau tampa savotiška „Android“ įrenginių mada. Įdomu tai, kad „Mi 10T“ serija debiutavo su panašiu kamerų dizainu, kurį matėme ir šių metų „Redmi“ ir „Redmi Note“ išmaniuosiuose telefonuose.

Xiaomi Mi 10T Pro 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Xiaomi-Mi-11T-5G

Manoma, kad „Xiaomi Mi 11T“ turėtų veikti su „MediaTek“ sukurtu procesoriumi, bet kol kas nėra žinoma su kuriuo modeliu. Šis išmanusis taip pat turės OLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Tuo tarpu, „Pro“ modelis galimai naudos „Qualcomm Snapdragon 888“ procesorių. Pranešama, kad „Mi 11T Pro“ modelis taip pat pasižymės net 5000 mAh talpos baterija, 120 W įkrovimo palaikymu ir 120 Hz OLED ekranu. Tai būtų ryškus žingsnis į priekį, palyginti su „Mi 10T Pro“, kuris buvo pristatytas su 33 W įkrovimu ir 144 Hz skystųjų kristalų ekranu.

Xiaomi-Mi-10T-and-Mi-10T-Pro-5G_Leaked-Renders-1_2021-04-26-074034

Kaip jau minėjome, šiuo metu dar nėra aišku ar būtent šie išmanieji telefonai bus pristatyti „Xiaomi“ rengiamoje spaudos konferencijoje. Ji įvyks jau rugsėjo 15 dieną, o ją tiesiogiai stebėti galėsite ir Jūs. Mūsų minėtą dieną, 15:00 val. Lietuvos laiku, „Xiaomi“ konferencija bus transliuojama „YouTube“ platformoje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas