Paskutinė numirėlio agonija? „Huawei“ pradėjo pardavinėti naudotus telefonus

Paskutinė numirėlio agonija? „Huawei“ pradėjo pardavinėti naudotus telefonus

Kinijos kompanijos „Huawei“ ateitis – daugiau nei miglota. Vos prieš keletą metų ši milžinė dar galėjo džiaugtis pakilimu į antrąją vietą pagal išmaniųjų telefonų pardavimus, o šiai dienai situacija yra apsivertusi aukštyn kojomis. Niekam ne paslaptis, jog „Huawei“ yra supančiota JAV Vyriausybės pritaikytų sankcijų, kurios verčia kompanijos vadovų ieškoti pačių netikėčiausių sprendimų.

Ir nors bendrovė pastaruoju metu daugiausiai dėmesio skiria „HarmonyOS“ operacinės sistemos plėtojimui, tačiau „Huawei“ vadovai nėra linkę apleisti ir išmaniųjų telefonų verslo, kuris po visų sankcijų – iš esmės yra itin stipriai apribotas. Tačiau bent jau vietinėje rinkoje, Kinijos milžinė rado įdomų sprendimą – pradeda pardavinėti naudotus telefonus.

„Huawei Mall“ internetinėje parduotuvėje atsirado speciali skiltis, kurioje galima įsigyti sertifikuotus išmaniuosius telefonus, kurie, žinoma, nėra nauji. Tarp tokių įrenginių patenka „P30“ ar „Mate 30“ serijos flagmanai, o taip pat ir daugelis kitų bendrovės išmaniųjų. Pavyzdžiui, „Huawei P30“ modelis su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties parduodamas už beveik 380 eurų.

Pranešama, kad šioje skiltyje parduodami išmanieji telefonai yra naudoti, tačiau turi „Huawei“ suteiktus kokybės sertifikatus, kas rodo, jog jie yra kuo puikiausiai veikiantys. Kompanijos atstovų teigimu, visi parduodami įrenginiai yra su naujomis baterijomis, o taip pat turi jau įdiegtą „HarmonyOS 2“ operacinės sistemos versiją. Negana to, yra siūloma septynių dienų grąžinimo garantija, o taip pat ir vienerių metų garantija, jeigu telefonas sugestų.

Įdomu ir tai, jog „Huawei Mall“ parduodami naudoti telefonai yra suskirstyti į dvi kategorijas – pirmoji rodo, kad įrenginiai yra 90 proc. nauji, o antroji – 99 proc. nauji. Pirmai grupei priskirti produktai turi naudojimosi žymių, tačiau, kaip jau minėta, puikiai veikia, o antrosios grupės modeliai – turi minimalias naudojimosi žymias.

Kaip jau minėjome, tokio tipo naudotus „Huawei“ telefonus šiuo metu galima įsigyti tik Kinijos rinkoje. O kaip manote ar toks pasiūlymas sulauktų dėmesio Europoje? Ar Jus domintų galimybė įsigyti pilnai veikiantį „Huawei“ telefoną už gerokai žemesnę kainą ir dar su vienerių metų garantija?

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas