Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms pasiruošta: „Samsung“ pristatė specialų „Galaxy Z Flip3“ modelį

Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms pasiruošta: „Samsung“ pristatė specialų „Galaxy Z Flip3“ modelį

Lukas Snarskis

Iki Pekino žiemos olimpinių žaidynių liko jau mažiau nei mėnuo, o tam ruošiasi ne tik sportininkai, tačiau ir technologijų kompanijos. Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ vakar, antradienį, pristatė specialiai šiam renginiui skirtą „Gaalxy Z Flip3“ atlenkiamo telefono modelį.

Riboto leidimo „Samsung Galaxy Z Flip3“ išmanusis telefonas išsiskirs „Winter Dream White“ spalviniu variantu. Kaip galite matyti iš tekste esančių nuotraukų, įrenginys bus baltas su auksinės spalvos rėmeliu bei juodos spalvos kamerų zona. Nesunku pastebėti ir Pekino olimpiados logotipą, kuris puikuojasi iškart po „Samsung“ logotipu.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

Galaxy-Z-Flip3-Olympics

Išmanusis telefonas bus papildytas ir išskirtine vartotojo sąsaja, kurios spalvos suderintos su Olimpiados tematika. Negana to, specialus „Galaxy Z Flip3“ modelis turės ir ekrano paveiksliukus šia tematika, o taip pat ir programėlių piktogramas bei užrakinto ekrano vaizdus. Techninių specifikacijų gamintojas nepakeitė.

Priminsime, jog „Samsung Galaxy Z Flip3“ priekinėje savo dalyje turi 1,9 colių įstrižainės ekraną, o atlenkus puikuojasi 6,7 colių įstrižainės AMOLED ekranas su Full HD+ raiška. Išmaniojo ekranas taip pat turi 120 Hz atsinaujinimo dažnį bei HDR10+ palaikymą. Įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi, o specialios versijos pirkėjais gaus 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Samsung Galaxy Z Flip 256GB Mirror Black (Juodas)

Galaxy-Z-Flip3-Olympics-2

Bent jau kol kas, šis išmanusis telefonas bus prieinamas tik Kinijoje, o jo kaina siekia maždaug 1 115 eurų. Deja, tačiau nėra žinoma ar specialaus leidimo „Galaxy Z Flip3“ bus parduodamas už Kinijos ribų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

6,7 colio
3300 mAh

Išleista: 2021 rugpjūtis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas