Pigesnio „Samsung“ flagmano belaukiant: aiškėja jo privalumas prieš galingiausius bendrovės produktus

Pigesnio „Samsung“ flagmano belaukiant: aiškėja jo privalumas prieš galingiausius bendrovės produktus

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2022-01-26, 17:01

Internete dar liepos mėnesį pasirodė pirmosios naujienos apie „Samsung“ ruošiamą „Galaxy S21 FE“ išmanųjį telefoną, kurias vėliau sekė gandai apie galimas specifikacijas. Pigesnis Pietų Korėjos milžinės flagmanas buvo pasirodęs ir Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros TENAA duomenų bazėje, o tuomet prasidėjo kalbos apie modelio išleidimą jau spalio mėnesį.

Deja, tačiau šis „Samsung“ išmanusis telefonas nėra pristatytas iki šiol, o dabar tikimasi, kad jis bus pademonstruotas sausio mėnesį. Daugelis „Samsung Galaxy S21 FE“ specifikacijų yra žinomos jau bent keletą mėnesį, tačiau šiandien paaiškėjo ir naujų detalių.

Samsung Galaxy S20 FE G780F Dual 128GB Cloud Mint (Žalias)

Galaxy-S21-FE

Remiantis „SamMobile“ informacija, pigesnis „Samsung“ flagmanas turėtų būti parduodamas su jau įdiegta „Android 12“ operacinės sistemos versija. Tai reiškia, jog šiame telefone galime rasti „One UI 4.0“ vartotojo sąsaja, kuri bus aprūpinta naujomis funkcijomis ir vizualiniais pasikeitimais.

Atsižvelgiant į besikeičiančią „Samsung“ atnaujinimų politiką, tai galėtų reikšti ir tai, jog „Galaxy S21 FE“ ateityje gali sulaukti ir „Android 15“ operacinės sistemos versijos atnaujinimo. Vertėtų prisiminti, jog bendrovė naujiems savo produktams žada trejų metų palaikymą, o saugumo atnaujinimus įsipareigoja pateikti net keturis metus.

Samsung Galaxy S20 FE Dual 128GB Cloud Navy (Mėlynas)

Galaxy-S21-FE_2021-09-27-072533_nvoa

Kaip ir ankstesniuose modeliuose, „Samsung“ šiame telefone turėtų naudoti FHD+ Super AMOLED ekraną, kurio įstrižainė sieks 6,4 colio. Reikia paminėti, kad mažasis flagmanas „S21“ turi 6.2“ colio ekraną. „Samsung Galaxy S21 FE“ modelis galės pasigirti visais „S21“ serijos privalumais: 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, piršto antspaudų skaneriu po ekranu, IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartu, 5G ir kt.

Telefono galinėje dalyje rasime trijų kamerų sistemą: 12 MP pagrindinė, 12 MP plataus kampo ir 8 MP telefoto kamera su 3 kartų priartinimu. Manoma, kad „S21 FE“ turės praktiškai identiškas kameras, kaip ir „S21”, tad šiuo atžvilgiu tikrai nebus nusileidžiama. Reikia paminėti, jog akumuliatorius bus net 4500 mAh dydžio bei palaikys 25W spartųjį įkrovimą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung Galaxy S21 FE 5G

6,4 colio
4500 mAh

Išleista: 2022 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas