Pigių telefonų gerbėjams tai patiks: „Samsung“ ruošiasi pristatyti itin pigų 5G modelį

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ išgyvena ne pačias lengviausias dienas. Labai tikėtina, kad dar šiemet ši kompanija gali prarasti populiariausio išmaniųjų telefonų gamintojo vardą, o tai verčia susiimti. „Samsung“ šiemet pristatė jau ne vieną pigesnį įrenginį ir panašu, kad netrukus gali pasirodyti ir dar viena naujiena.

Praėjusiais metais „Samsung“ pristatė „Galaxy A12“ su „MediaTek Helio P35“ procesoriumi, o dabar Olandijos naujienų portalas „GalaxyClub“ praneša, kad bendrovė ką tik pradėjo kurti savo šios serijos įpėdinį – „Galaxy A13 5G“. Kaip matyti iš pavadinimo, „Samsung Galaxy A13 5G“ palaikys naujos kartos 5G ryšį, skirtingai nei jo pirmtakas, kuris apsiribojo tik LTE tinklais.

> Samsung Galaxy A12 Dual 128GB Black (Juodas)

Olandijos šaltinis neatskleidžia jokių papildomų „Galaxy A13 5G“ specifikacijų, tačiau teigia, kad išmanusis telefonas turės modelio kodą, pavadinimu „SM-A136B“, o šio įrenginio kaina gali būti mažesnė nei 200 eurų. Tai sufleruoja, kad šis modelis neturėtų stipriai skirtis nuo „Galaxy A12“ varianto, kurio kaina yra labai panaši. Jei tai bus tiesa, šie kainų rėžiai būsimą „Samsung A13“ įrenginį pigiausiu 5G telefonu Pietų Korėjos kompanijos modelių spektre.

Šiuo metu dar nežinoma, kada tiksliai „Samsung“ pristatys „Galaxy A13 5G“ telefoną, tačiau remiantis praėjusių metų patirtimi, naujienų būtų galima laukti spalio pabaigoje arba lapkričio pradžioje. Priminsime, kad „Galaxy A12“ buvo pristatytas 2020 metų lapkritį. Labai realu, kad analogiškas scenarijus laukia ir naujojo „A13 5G“ modelio.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas