Pigių telefonų gerbėjų laukia naujiena: „Poco“ jau netrukus pristatys naują produktą

Pigių telefonų gerbėjų laukia naujiena: „Poco“ jau netrukus pristatys naują produktą

Lukas Snarskis

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Poco“ jau kuris laikas ruošia „M3 Pro 5G“ išmaniojo telefono atnaujinimą. Gegužės mėnesį pristatytas modelis netrukus sulauks patobulinimo ir turėtų būti žinomas kaip „Poco M4 Pro 5G“.

Apie šį išmanųjį telefoną įvairūs gandai sklinda jau daugiau nei mėnesį, o dabar paaiškėjo ir jo išleidimo data. „Poco“ atstovai išplatino reklaminį pranešimą, kuris atskleidžia, jog naujojo „Poco M4 Pro 5G“ pristatymas jau įvyks lapkričio 9 dieną. Spaudos konferencija numatyta 15:00 val. Lietuvos laiku, o naujausią informaciją, kaip ir visada, rasite ir mūsų portale.

Xiaomi POCO M3 Dual 128GB Black (Juodas)

Poco-M4-Pro-5G-poster

Jau anksčiau buvo žinomas naujojo „Poco“ įrenginio modelio numeris, o taip pat jis pasirodė ir daugelyje sertifikavimo agentūrų, o visai neseniai šis išmanusis buvo pastebėtas ir FCC duomenų bazėje. Nors pastarojoje platformoje dažniausiai nebūna daug informacijos, tačiau keletas šio naujojo įrenginio savybių vis dėlto paaiškėjo.

Pranešama, jog „M4 Pro 5G“ turės dvi atmintinių opcijas – pirmoji vartotojams suteiks 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, o antroji – atitinkamai 8 GB ir 128 GB. Dar kartą buvo patvirtinta ir tai, kad šis išmanusis turės 5G ryšio palaikymą, ką išduoda ir jo pavadinimas, o taip pat palaikys ir NFC. Negana to, telefone bus įdiegta naujausia MIUI vartotojo sąsajos versija.

Xiaomi POCO M3 Pro 5G 128GB Black (Juodas)

Poco20M320spalvos_2021-04-26-214226

Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad „Poco M4 Pro 5G“ turėtų veikti su „MediaTek Dimensity“ procesoriumi, o taip pat palaikys 33W greitąjį įkrovimą. Deja, tačiau kol kas nėra žinomos detalesnės specifikacijos. Priminsime, jog pirmoje metų pusėje išleistas „M3 Pro 5G“ variantas turėjo 6,5 colių įstrižainės ekraną bei veikia su „Dimensity 700 5G“ procesoriumi bei turi 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Kaip jau minėjome, „Poco“ šį išmanųjį telefoną ketina pristatyti jau lapkričio 9 dieną, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Poco

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi Poco M3

Xiaomi Poco M3

6,53 colio
6000 mAh

Išleista: 2020 lapkritis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas