Pigusis „Samsung Galaxy S20 FE” bus spalvingas ir galingas: nutekėjo nauja informacija

Jau kurį laiką sklinda gandai, kad šių metų paskutiniame ketvirtyje „Samsung” pristatys „Galaxy S10 Lite” įpėdinį „Galaxy S20 Fan Edition”. Tačiau pastaruoju metu interneto erdvę tvindo toks informacijos apie šį modelį kiekis, jog spėjama, kad anonsas įvyks gal netgi šiek tiek anksčiau nei manyta. Naujausias informacijos gabalėlis - technologijų bendruomenėje gerą reputaciją turinčio Evan Blass paviešinti telefono maketai ir korpuso spalvų variantai.

Kalbant apie dizainą, „Galaxy S20 FE” labai primins prabangesnius „Galaxy S20” brolius - čia matome tą pačią skylutės formos ekrano išpjovą ir vertikalų stačiakampio formos kamerų modulį. Tiesa, norėdama „S20 FE” pasiūlyti už puikią kainą, kompanija privalėjo imtis kaštų mažinimo politikos. Šio modelio nugarėlė bus gaminama iš matinio plastiko, panašiai, kaip ir naujajame „Galaxy Note20”.

Guodžia nebent tai, kad pirkėjams bus siūlomas išties dosnus spalvų pasirinkimas - tamsiai mėlyna, raudona, balta, šviesiai žalia, bronzinė ir violetinė. Stebina nebent tai, kad tarp jų nematome klasikinio juodo varianto.

Kalbant apie specifikacijas, didžiausias netikėtumas yra galingasis „Snapdragon 865”, kuris, kitaip nei „S20” linijos atveju, bus siūlomas visuose regionuose, išskyrus Indiją - galbūt taip bus padėtas taškas europiečių priekaištams dėl neitin vykusio „Exynos 990” lusto? Procesoriui kompaniją palaikys 6GB RAM ir 128GB vidinės, išorine kortele išplečiamos atminties.

Įrenginio ekranas turėtų būti vidutiniškai didelis - 6,5 colio įstrižainės, o jo gamybos technologija, kaip ir tikėtasi, bus „Super AMOLED”. Raiška, remiantis įvairiais šaltiniais, sieks 1080p standartą, tačiau gamintojas turėtų nepataupyti 120Hz atsinaujinimo dažniui.

Kamerų fronte rasime pagrindinį 12MP „Sony IMX555” sensorių bei 12MP itin plataus kampo ir 3 kartų priartinimui skirtą 8MP jutiklius. Asmenukes fiksuos 32MP priekinė kamera. Na, o ilgą veikimą užtikrins 4500mAh talpos baterija.

Turbūt įdomiausias klausimas - kiek kainuos šis apkarpytas „Samsung Galaxy S20” variantas. Pasak šaltinių - Pietų Korėjoje už jį turėtų būti prašoma maždaug 630 eurų, tačiau tikėtina, kad Europoje kaina išaugs iki 650 ar net 700 eurų.

Ką manote apie „Samsung Galaxy S20 FE”? Ar tikrai toks modelis reikalingas, jau spėjus atpigti aukštesnės klasės „Galaxy S20” modeliams?