Pirmąją Naujųjų metų dieną bus karšta: „Lenovo“ pademonstruos žaidimams skirtą telefoną, aprūpintą naujausiomis technologijomis

Pirmąją Naujųjų metų dieną bus karšta: „Lenovo“ pademonstruos žaidimams skirtą telefoną, aprūpintą naujausiomis technologijomis

Lukas Snarskis

2022 metų pradžia turėtų būti itin intensyvi išmaniųjų telefonų rinkoje. Sausio mėnesį naujus produktus ketina pristatyti „Realme“, „Vivo“ ir „Xiaomi“ kompanijos, kurios savo renginius surengs atitinkamai 4, 5 ir 6 dienomis. Tačiau tai nebus pirmieji pristatymai, kuriuos išvysime po Naujų metų.

„Lenovo“ atstovai paskelbė, jog jau sausio 1 dieną ketina pristatyti naują išmanųjį telefoną, o pastarasis modelis turėtų patikti žaidimų gerbėjams. Pranešama, kad kompanija ketina pademonstruoti naująjį „Legion Y90“ modelį. Ir nors „Lenovo“ pasidalino kada bus galima išvysti šį telefoną, tačiau jokiomis jo specifikacijomis nepasidalino.

Asus ROG Phone 3 Strix Edition 256GB Black Glare (Juodas)

Legion-Y90-teaser

Ir nors pats gamintojas neatskleidė jokios informacijos, tačiau internete pasirodė naujojo „Lenovo legion Y90“ išmaniojo telefono reklaminiai plakatai. Jie atskleidžia, kad įrenginys turės 6,92 colių įstrižainės E4 AMOLED ekraną su 144 Hz atsinaujinimo dažniu. Negana to, modelis palaikys HDR, o aušinimu rūpinsis dviguba oro aušinimo sistema, užtikrinantį ilgesnį veikimą.

Legion-Y90-temp

„Lenovo“ oficialių komentarų apie naująją aušinimo technologiją nepateikia, tačiau Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“ pasklido ekrano nuotrauka po žaidimų sesijos. Skelbiama, jog „Legion Y90“ temperatūra, po maždaug 20-30 minučių žaidimų su 120 kadrų per sekundę, buvo pakankamai žema ir siekė 38,9 laipsnių.

Asus ROG Phone 5 256GB (16GB RAM) Phantom Black (Juodas)

Kaip jau minėjome, „Lenovo“ naująjį „Legion Y90“ išmanųjį telefoną ketina pristatyti jau sausio 1 dieną, o visą informaciją apie šį produktą rasite ir mūsų portale.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Lenovo

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas