Telefonai

Pirmojo „Google“ sulenkiamo telefono pirkėjams – išskirtinės galimybės: pasiūlys visus įrankius, kurie padėtų sutaisyti įrenginį

Kalbos apie tai, jog „Google“ ketina pristatyti „Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną sklido bent keletą metų. Kaip bebūtų, gegužės pradžioje pirmasis toks bendrovės įrenginys pagaliau buvo pristatytas ir oficialiai.

Pirmojo „Google“ sulenkiamo telefono pirkėjams – išskirtinės galimybės: pasiūlys visus įrankius, kurie padėtų sutaisyti įrenginį

„Google Pixel Fold“ pagaliau parduodamas JAV, JK, Vokietijoje ir Japonijoje. Be to, dabar turime patvirtinimą, kad „Google“ ir „iFixit“ pratęs savo partnerystę dėl remonto dalių ir instrukcijų su sulankstomu „Pixel“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Google“ atstovas „9to5Google“ patvirtino, kad „Pixel Fold“ matys originalių gamintojų remonto dalis, įrankius, vartotojo vadovus ir instrukcijas, skirtas savarankiškam taisymui. Tai apims ekrano mazgus, baterijas ir įkrovimo prievadus įrenginio išleidimo metu.

Dėl tokio žingsnio „Pixel Fold“ taps pirmuoju sulankstomu telefonu, siūlančiu naudotojams taisyti įrenginį patiems. Visi kiti sulankstomų telefonų gamintojai įrenginius taiso patys, o savarankiškas vartotojų taisymas anuliuoja garantiją. Be „iFixit“ taisymo įrankių, „Google“ pasiūlys taisymą specializuotuose vietose ir galimybę įrenginį taisymui atsiųsti paštu.

„Google“ taip pat planuoja pasiūlyti pratęstos garantijos parinktį „Preferred Care“, kuri apims atsitiktinius mechaninius gedimus ir atsitiktinius pažeidimus pasibaigus įrenginio garantijos laikotarpiui.

Pratęstos garantijos paslauga bus apmokama kas mėnesį arba kaip vienkartinio mokėjimo parinktis ir suteiks remontą arba, jei reikia, įrenginio keitimą. „Google“ ir „iFixit“ dar turi išsamiai atskleisti savo naujausios partnerystės mastą, tačiau artimiausiu metu turėtume sužinoti daugiau.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas