Telefonai

Po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ nestabdo: ruošiamas galingiausias telefonas rinkoje?

Po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ nestabdo: ruošiamas galingiausias telefonas rinkoje?

Kinijos kompanija „Honor“ prieš keletą savaičių pristatė naujuosius „Honor 50“ serijos išmaniuosius telefonus, į kuriuos pagaliau sugrįžo ir „Google“ programėlės bei paslaugos. Tačiau ties tuo gamintojas neketina apsiriboti ir to paties pristatymo metu, atskleidė ir ateities planus.

Kiek anksčiau, „Honor“ atstovai skelbė, jog trečiojo šių metų ketvirčio metu ketina pristatyti naująjį „Honor Magic 3“ išmanųjį telefoną, kuris veiks su galingiausiu „Qualcomm“ procesoriumi. Kaip tikriausiai jau žinote, JAV bendrovė neseniai pristatė „Snapdragon 888 Plus“ mikroschemų rinkinį, kuris ir bus panaudotas naujajame „Honor“ flagmane.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Nors kol kas nėra žinoma kada tiksliai pasirodys šis išmanusis telefonas, tačiau jau dabar aišku, kad tai bus vienas galingiausių flagmanų rinkoje. Po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ pagaliau atsigauna bei dabar siekia nustebinti gerbėjus ne tik produktų gausa, tačiau ir jų galimybėmis.

Manoma, kad „Magic 3“ išmaniųjų telefonų serija išsiskirs unikaliais dizaino sprendimais, taip pat pasiūlys puikias fotografavimo galimybes bei, žinoma, mūsų jau minėtu „Snapdragon 888 Plus“ procesoriumi. Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie šiuos planuojamus „Honor“ flagmanus nėra pateikiama.

Primename, jog „Honor 50“ serijos pristatymo metu buvo patvirtinta ir daugiau kompanijos planų. Kaip teigė bendrovės vadovas Zhao Mingas, jo įmonė ir toliau kurs „Magic“, X ir „Play“ serijos išmaniuosius telefonus. Teigiama, kad „Magic“ serijai bus priskirti aukščiausios klasės produktai, o X ir „Play“ – biudžetinės klasės.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-12-04, 11:44

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas