„Poco“ netrukus pristatys pigų telefoną: aiškėja pirmosios jo savybės

„Poco“ netrukus pristatys pigų telefoną: aiškėja pirmosios jo savybės

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Poco“ per pastaruosius metus pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną. Bendrovė ganėtinai intensyviai darbuojasi ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir pasaulinėje, o netrukus dienos šviesą turėtų išvysti ir naujasis „Poco X3 GT“ modelis.

Apie „Poco X3 GT” gandai sklando jau kurį laiką ir vienas pirmųjų dalykų, kuriuos išgirdome apie šį įrenginį, yra tai, kad jis turėtų būti panašus į „Redmi Note 10 Pro 5G“ išmanųjį telefoną. Naujausia informacija būtent tai ir patvirtina, mat internete pasirodė ir pirmosios „Poco“ nuotraukos.

Kaip galite matyti iš nuotraukų, „Poco X3 GT“ atrodo kaip Kinijos rinkai skirtas „Note 10 Pro 5G“ modelis – nugarėlėje didžiulis kamerų modulis, kur įmontuoti tris objektyvai, o priekinėje dalyje – nedidelis apskritimas su asmenukių kamera. Tiesa, šis išmanusis veiks su „MediaTek Dimensity 1100“ procesoriumi, ką patvirtina reklaminis įrenginio paveiksliukas.

Viename iš paveikslėlių netgi matyti galimi spalvų variantai - mėlyna/žalia, juoda ir balta. Ir kaip ir „Redmi Note 10 Pro”, mėlynos/žalios ir baltos spalvos turi tekstūruotas nugarėles. Akivaizdu, kad šio išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau rytoj, liepos 28 dieną, o tuomet ir paaiškės detalios įrenginio specifikacijos.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas