Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Poco“ ruošia dar vieną (ne)naują produktą: pigių telefonų gerbėjams tai patiks

„Poco“ ruošia dar vieną (ne)naują produktą: pigių telefonų gerbėjams tai patiks

Lukas Snarskis

2021-06-27, 10:05

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Poco“ per pastaruosius kelis metus pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną ir panašu, kad sustoti dar tikrai neketina. Šių metų rudenį gamintojas galimai pristatys produktą, kuris turėtų patikti žaidimų gerbėjams – tai „Poco F3 GT“.

Ir nors tokio „Poco“ produkto dar nesame matę, tačiau aiškėja, kad šis telefonas nebus visiškai naujas. Remiantis internete pasirodžiusia informacija, skelbiama, kad „F3 GT“ modelis bus iš esmės tas pats įrenginys kaip „Redmi K40 Gaming Edition“. Pastaroji kompanija, kuri taip pat yra „Xiaomi“ dukterinė įmonė, šį modelį pristatė dar balandžio mėnesį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-27-at-01.05.32

Tai reiškia, jog „Poco F3 GT“ turėtų pasižymėti 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmanusis telefonas prekyboje pasirodys su jau įdiegta „Android 11“ operacinės sistemos versija bei „MIUI 12.5“ vartotojo sąsaja, o priekinėje šio modelio dalyje mes rasime ir 16 MP kamerą asmenukėms.

Screenshot-2021-06-27-at-01.05.23

Išmanusis telefonas turėtų veikti su „Mediatek Dimensity 1200“ procesoriumi bei galimai turės iki 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės talpos. „Poco F3 GT“ modelį energija aprūpinti turėtų 5065 mAh talpos baterija su 67W greituoju įkrovimu. Šio įrenginio nugarėlėje – trys kameros, kurių savybės, neabejotinai, atitiks „Redmi“ varianto savybes.

Kol kas išlieka neaišku kada tiksliai bus pristatytas naujasis „Poco F3 GT“, tačiau tai turėtų įvykti vasaros pabaigoje arba šio rudenio pradžioje. Tikėtina, kad jau netrukus paaiškės ir daugiau informacijos, kuri greičiausiai patvirtins ir tai, jog šis modelis bus iš esmės pervadintas „Redmi K40 Gaming Edition“ variantas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas