Telefonai

Populiariausios „Android“ platformos versijos: „Android 13“ skinasi kelią į viršų, tačiau populiariausia yra poros metų senumo versija

JAV milžinė „Google“ pastaruosius keletą metų nuolat pateikdavo informaciją apie skirtingų „Android“ operacinės sistemos versijų naudojimą išmaniuose telefonuose. Pirmąsyk tokia statistika buvo pateikta dar 2017 metais, vėliau sekė atnaujinimas 2018, o naujausia informacija buvo pateikta ir 2019 metais.

Populiariausios „Android“ platformos versijos: „Android 13“ skinasi kelią į viršų, tačiau populiariausia yra poros metų senumo versija

Tačiau dar prieš kurį laiką „Google“ nusprendė pašalinti tokią medžiagą iš savo puslapio, įskaitant ir visą senesnę statistiką. Pastaruosius keletą metų tokia statistika pateikiama nereguliariai. Nepaisant to, šiandien pasirodė naujausia informacija.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Remiantis naujausiais duomenimis, „Android 13“ operacinės sistemos versija, kuri yra naujausia šiuo metu, naudojama 12,1 proc. įrenginių su šia „Google“ platforma. Verta pastebėti, jog tai yra daugiau nei dvigubai daugiau nei sausio mėnesį, kuomet ši platformos versija buvo naudojama vos 5 proc. „Android“ įrenginių.

Nors „Android 13“ operacinės sistemos versija vis dar nėra populiariausia šios platformos opcija, tačiau, panašu, kad ji savo augimo tempais gerokais lenkia „Android 12“. Pastaroji praėjus metams po išleidimo turėjo tik 13,3 proc., o „Android 13“ buvo išleista tik prieš kiek daugiau nei pusmetį ir jau dabar turi 12,1 proc. Žinoma, tokiems rezultatams daug įtakos turi ir „Android“ telefonų gamintojai.

„Samsung“ jau atnaujino daugelį savo išmaniųjų telefonų ir jie jau dabar veikia su „Android 13“, o nuo Pietų Korėjos milžinės neatsilikti stengiasi ir Kinijos bendrovės, tokios kaip „Oppo“, „OnePlus“, „Realme“ ar „Xiaomi“. Net neabejojama, kad dar šių metų pabaigoje „Android 13“ gali tapti ir pati populiariausia šios operacinės sistemos versija.

Kaip bebūtų, šiuo metu daugiausiai naudojama yra „Android 11“ operacinės sistemos versija, kuri įdiegta į 23,5 proc. išmaniųjų telefonų bei planšečių. Antroje vietoje žengia „Android 10“, kuri iki šiol naudojasi 18,5 proc. šios „Google“ platformos naudotojų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas