Prieš perkant naują telefoną: kokia naujojo įrenginio savybė jums yra pati svarbiausia?

Prieš perkant naują telefoną: kokia naujojo įrenginio savybė jums yra pati svarbiausia?

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-20, 22:19

Išmaniųjų telefonų rinkoje galima rasti ne tik tokių produktų, kurie aprūpinti visomis geriausiomis savybėmis, tačiau ir labai specifinių įrenginių. Gamintojai nuolat stengiasi vartotojams pasiūlyti kažką naujo ar kažkuo nustebinti, o taip pat ir nuolat lenktyniauja su savo konkurentais.

Kiekvienais metais rinkoje pastebimos vis kitokios tendencijos – vienais metais didžiulis dėmesys skiriamas ekranams, kitąmet didėja baterijų talpos ar kuriamos įspūdingos įkrovimo technologijos, o kartais prasideda ir paprasčiausios skaičių lenktynės. Šią savaitę mes norime išsiaiškinti viena – kas svarbiausia jums.

Kokia išmaniojo telefono savybė jums yra pati svarbiausia?

Kviečiame balsuoti kuri išmaniųjų telefonų savybė jums yra pati svarbiausia ir į kurią iš jų kreipėte daugiausiai dėmesio prieš perkant naują įrenginį. Platesniais komentarais apie tai galite pasidalinti mūsų komentarų skiltyje, o balsavimas vyks iki sekmadienio vakarą.

Pastaruoju metu, telefonų gamintojai nemažai dėmesio skiria įrenginių baterijoms, o ypatingai jų įkrovimui. Per pastaruosius metus rinkoje pasirodė telefonų, kurie palaiko išties įspūdingos spartos įkrovimą, o kai kuriais atvejais ji perkopia net ir 100W ribą. Dar viena pastebima tendencija – didėjantis ekranų atsinaujinimo dažnis.

Jeigu prieš beveik penkerius metus „Xiaomi“ pradėjo berėmių ekranų madą, tai prieš daugiau nei metus prasidėjo kita ekranų evoliucija. Tai leido vartotojams mėgautis aukštesniu atsinaujinimo dažniu telefonuose, o dabar ši galimybė jau prieinama net ir pigesniuose produktuose.

Visos šios tendencijos nuolatos keičiasi, tačiau vartotojų įpročiai ir pomėgiai dažniausiai išlieka tokie patys. Taigi, kokia išmaniojo telefono savybė jums yra pati svarbiausia? Nepamirškite sudalyvauti mūsų apklausoje, kurią rasite kiek žemiau, o apačioje esančioje komentarų skiltyje – palikite argumentus savo pasirinkimui.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rytis

Mano nuomone, vienos svarbiausių telefono savybių yra procesorius, ekranas ir baterija. Šios savybės suteikia geriausią telefono naudojimo patirtį. Dar vienas svarbus dalykas yra telefono dydis. Xiaomi telefonų neperku vien dėl to, kad visų jų įrenginių ekranai yra virš 6.7 colių. Telefonų kompaktiškumą šiais laikais kompanijos išlaiko tik flagmanuose.

Paulius

Man asmeniškai baterija nr.1 prioritetas antroje vietoje procesorius, seniau buvo atvirkščiai, bet nauji procai susitvarko su daugiau mažiau viskuo jau šeis laikais be stabdymo. Mažiausiai kreipiu dėmesį į kamerą, jei barkodą nuskaito tai kaip sakant good enough.

Guest

Na taip baterija svarbu, kad padoriai laikytu ir palaikomas būtu greitas krovimas, bet net ir šiais laikais svarbu renkantis telefoną atsižvelgti į procesoriu ypač kai renkėsi budget klasės ar vidutinės ne flagman arba iš kinu kokį nors, nes kinai gali sugundyt gera baterija ir pigiai pasiulyt, o visa kita šudas bus :) aišku viskas gerai kiekvienas pagal save renkasi. bent iš kinu brandu jau baterija kaip ir stengiasi pasiulyt padoria, ten apple gal labai neskuba dideliu talpu siulyt ir aišku gal ant ios jos laikosi normaliai. Kadangi esu turėjes lėta iš Xiaomi kai buvo kančia naudotis, nors sako telefonas pagrinde skambint ir pan. bet jei stringa tai net ir tam naudot gali būt kančia :D

Andrius Batalauskas

Man asmeniskai,svarbu tefono gteitis,kaip susitvarko su uzduotim,pvz zaidimai,keli atidaryti puslapiai,toliau baterijos tarnavimo laikas o manau maziausiai kamera nesu foto fanas.

Wissen

Baterija ir man kažkaip buvo svarbu, bet kai powerbank yra tai dar gali pasikraut, bet aišku norisi kad laikytu ilgai, nes būna deklaruoja ten baterijos didele talpa , o laiko kad nieko panašaus. O greitis tai vėl svarbu procesorius ir atmintis bei gerai optimizuota programinė įranga su patogia Ui aplinka, tai ta ne visi gali pasiulyti, bet stengiasi manau kai kurie. O procesorius vistiek su atmintim svarbu jei nori normaliai pažaist ir naršyt. Aišku čia gi kiekvienas pagal save renkasi. bet be padoraus cpu ir ram atminties tai biški paturėjus jau prasidės nemalonumai. Norėčiau pasiimt su rimtu Snapdragon koki nors iš kinu man Oneplus patiko, pasinaudojaus 7T tai toks malonumas jokio letumo nesijaute viskas sklandžiai ir pas ji ekranas lyg 90hz dažniu, dabar aišku jau atsinaujine modeliai patobulėja sakyčiau tai turėtu būt dar smagiau. Google Pixel irgi turėtu būt malonu naudotis dėl to kad ten švariai padaryta.

Gintaras

Sunku išsirinkti kas svarbiausia, be abejo ir ekranas ir baterija ir procesorius svarbu, bet man asmeniškai tenkina jei telefonas dirba sklandžiai, gauna svarbiausius atnaujinimus etc. Šiaip rinkdamasis telefoną visada derinu specifikacijas, kad būtų tas "aukso viduriukas" ir kad kamera ir kad dizainas ir kad cpu ir kad baterija būtų okay :)

Wissen

Na man daugelis ju svarbus tiek baterija kiek laikys ir kamera jei kažka nori nusifotkint norisi kokybiškos, bet man čia aišku ne svarbiausias ta kamera, ekranas irgi norisi pilnos raiškos , kad aiškus ir ryškus vaizdas ir pan. dizainas irgi svarbu man, nes pvz. nemėgstu tu išpjovu ir manau man tai trukdytu naudotis jo, na bet svarbiausia manau procesorius , nes našumas telefono lems visa naudojimasi ir norėjima jį turėt jei man striginės ir krausis ten koks puslapis ar dar kas ilgai užknis, bet atmintis čia su cpu vienodai svarbu. dar nepaminėta programinė įranga UI vartotojo sąsaja irgi svarbu kaip patogu naudotis išmanioju ir kokias funkcijas jis atlieka kaip viskas optimizuota. Na aš balsavau už procesoriu, bet man jie su atmintim vienodai svarbus tada jau eina visa kita, čia kaip ir kompas kas iš dizaino ir viso kito jei cpu ir ram lievi ir vargas naudotis. O tada eitu baterija, nes kai keliauji ir pan norisi, kad laikytu tik aišku dabar powerbank visokie tai nebėda

Edmundas

Daugiausia atkreipiu dėmesį kad būtų nebrangus biudžetinis telefonas su normaliu ekranu, gera baterija ir kad nestriginėtu kai naršai internete, dar kad nebutu didelis labai o normalus.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas