Telefonai

Problema, su kuria susiduria daugelis telefonų savininkų: kodėl jūsų įrenginys kraunasi lėčiau nei įprastai?

Ar esate susidūrę su situacija, kai paliekate telefoną krautis ilgam laikui, tačiau jis nebūna pasikrovęs?

Problema, su kuria susiduria daugelis telefonų savininkų: kodėl jūsų įrenginys kraunasi lėčiau nei įprastai?

Neįprastai ilgas telefono krovimas gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Jų identifikavimas gali būti kritinis žingsnis, norint išspręsti problemas su krovimu.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Šiame gide susipažinsite su dažniausiomis priežastimis, kurios trikdo sklandų jūsų prietaiso krovimą.

Netinkamas jungimas

Kone dažniausia priežastis, kodėl telefonas lėtai kraunasi yra blogas prijungimas. Patikrinkite, ar kroviklį tinkamai įkišote į rozetę. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar krovimo kabelis tinkamai įkištas į jūsų telefono lizdą.

Pažeistas kabelis arba kroviklis

Dar viena gan dažna priežastis yra pažeistas kabelis arba kroviklis. Jei vienas iš šių komponentų yra pažeistas, tai gali turėti įtakos voltažui ir amperažui, todėl įdėmiai patikrinkite, ar galite aptikti matomos žalos, pavyzdžiui įplyšimų. Jeigu kroviklis arba kabelis yra pažeistas, rekomenduotina įsigyti naują.

Telefono naudojimas jam kraunantis

Kaip jau minėjome ankstesniame gide, jeigu naudojate telefoną kol jis kraunasi, jo baterija kraunasi ir senka vienu metu. Tai ne tik kenkia pačiai baterijai, tačiau ir sulėtina krovimo procesą. Rekomenduotina nesinaudoti telefonu, kol jis kraunasi, o jei norite procesą dar labiau pagreitinti, galite pamėginti įjungti lėktuvo rėžimą.

Aukšta temperatūra

Kai telefonas kraunasi aplinkoje su aukšta temperatūra, jo baterijos našumas suprastėja ir sulėtėja krovimas. Nepalikite telefono krautis ten, kur jį veikia tiesioginiai saulės spinduliai, kad nerizikuotumėte baterijos temperatūros išaugimu.

Dulkėtas krovimo lizdas

Per tam tikrą laiką telefono krovimo lizde gali susikaupti nemažai dulkių. Jas pašalinus, tikėtina, kad jūsų prietaisas vėl krausis normaliai. Kad jas pašalintumėte, naudokite suspaustą orą ir dantų krapštuką.

Kartais tą daryti jau būna per vėlu, kadangi krovimo lizdas jau gali būti nusidėvėjęs ar surūdijęs. Tokiu atveju, rekomenduojame telefoną atnešti mums, kur efektyviai ir patikimai išspręsime šią bėdą.

Sena baterija

Šiuo metu baterijos pagamintos iš ličio yra plačiausiai naudojamos telefonų industrijoje. Deja, po tam tikro laiko šių baterijų našumas suprastėja. Tokie pokyčiai gali būti pastebimi po kelerių metų nuo telefono įsigijimo. Jeigu jūsų telefono baterija greitai išsenka, tačiau ilgai kraunasi, tai signalizuoja, kad jūsų baterija yra jau pasenusi. Taisyti brokuotą bateriją nėra pats geriausias sprendimas – geriausia yra ją pakeisti į naują.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas