„Realme“ bando išspręsti didžiulę problemą: ieško būdų paaiškinti, kad kameros skaičiai nėra svarbiausia

„Realme“ bando išspręsti didžiulę problemą: ieško būdų paaiškinti, kad kameros skaičiai nėra svarbiausia

TopCom.lt

Aklas rinkodaros rekordų siekimas pastaraisiais metais kai kuriems išmaniųjų telefonų gamintojams iškrėtė žiaurų pokštą: aktyviai reklamuodamos 108 vaizdo taškų kameras ir pristatydamos jas kaip kažką pažangaus, įmonės sugebėjo įtikinti plačiąją visuomenę skaičių pranašumu prieš tikrovę. Tiesą sakant, tokie jutikliai kenčia nuo pašalinių triukšmų dėl mažų pikselių, o vaizdo apdorojimas gali užtrukti nepadoriai ilgai.

Dabar, priėmusios sprendimą pereiti prie kur kas labiau vykusių 50 MP jutiklių, bendrovės susiduria su nesupratimu visuomenės, kuri tokius sprendimus laiko dvigubai prastesniais už 108 MP kameras. Vienas pirmųjų šią problemą įtraukė į darbotvarkę Francisas Wongas, „Realme“ rinkodaros direktorius – tos pačios įmonės, kuri pirmoji pasaulyje į biudžetinį „Realme 8 Pro“ įdiegė 108 megapikselių jutiklį.

108-MP-kamera

Savo „Twitter“ puslapyje jis uždavė auditorijai klausimą, kaip pirkėjams įrodyti 50 megapikselių OIS kamerų pranašumą prieš 108 MP sprendimus. Tuo pačiu metu, pažymint, kad sunku ką nors įrodyti paprastu tiesioginiu paveikslėlių palyginimu, nes ne kiekvienas pirkėjas yra pasirengęs išnagrinėti atsiliepimus prieš pirkdamas.

O kol rašote jam savo nuomonę šiuo klausimu, primename, kad Xiaomi tikriausiai glumina panaši dilema, kuri jau skelbia apie Xiaomi 12 liniją, kuri taip pat perėjo prie 50 vaizdo taškų jutiklių, o ne 108 MP, kuriais puikavosi Mi 11.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Realme

Komentarai

Hmm

MP skaičius nėra svarbiausias aspektas, pagal kuri reiktu vertint kameros geruma, jau kada buvo 20Mp ir daugiau, o google ir samsung naudodavo ten 12Mp kas atrodytu mažai, bet kameros vistiek nuostabios buvo kokybiškai fotkino. Bet ir realme neturi ispudingos kameros ar 108mp ar 64mp... Vistiek jauciasi trukumu ar ten optimizuota kas sudinai ir neisnaudoja normaliai ar šiaip nesugeba geru kameru padaryt. Bet greičiausiai programiškai kažkas nedadaroma.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas