„Realme“ drebins išmaniųjų telefonų pasaulį: netrukus debiutuos flagmanas, stebinantis savo išskirtinėmis savybėmis

„Realme“ drebins išmaniųjų telefonų pasaulį: netrukus debiutuos flagmanas, stebinantis savo išskirtinėmis savybėmis

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Realme“ į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė tarsi uraganas, o per itin trumpą laikotarpį šios bendrovės vardas tapo gerai žinomas visame pasaulyje. Šiemet gamintojas pristatė ne vieną naujovę, tačiau artėjant šventėms ruošiasi ir dar vienam renginiui.

Šiandien, „Realme“ atstovai išplatino pranešimą spaudai, kuriame paskelbė apie gruodžio 20 dieną planuojamą spaudos konferenciją. Šio renginio metu ketinama pristatyti naująjį „Realme GT2 Pro“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti aprūpintas dar niekam nematytais inovatyviais sprendimais.

Realme GT Master 128GB Luna White (Baltas)

Realme-a

Nors kompanijos atstovai ir neatskleidė apie kokias inovacijas kalbama, tačiau pateikė tam tikras užuominas. Reklaminiame pranešime matyti užuominos į inovatyvą medžiagą, kuri turėtų būti naudojama naujojo „GT2 Pro“ modelio gamyboje. Tikėtina, kad naujasis „Realme“ flagmanas bus aprūpintas aplinkai draugiškais dizaino sprendimais.

„Realme GT“ serijos išmanieji telefonai yra aukščiausios klasės produktai, o naujasis „Pro“ variantas turėtų veikti su neseniai išleistu „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1“ procesoriumi. Negana to, naujasis flagmanas galimai turės ir asmenukių kamerą, kuri bus įmontuota po ekranu. Išmanusis turės ir išskirtinį kamerų iškilimo dizainą nugarėlėje.

Realme GT 5G Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Realme-GT2-Pro

Naujasis „Realme GT2 Pro“ turėtų būti aprūpintas 6,51 colių įstrižainės ekranu su FullHD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmaniajame telefone ketinama naudoti LPDDR5 operatyviosios (RAM) atmintines, o vidinei talpai – UFS 3.1 atmintinės. Net neabejojama, kad tai bus pirmasis bendrovės produktas su „Realme UI 3.0“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 12“ operacinę sistemą.

Kaip jau minėjome, šio išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau gruodžio 20 dieną, 11:00 val. Lietuvos laiku. Kaip ir įprasta, visą naujausią informaciją iš spaudos konferencijos rasite ir mūsų portale.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Realme GT Neo2T

Realme GT Neo2T

6,43 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 spalis

Realme GT Neo2

Realme GT Neo2

6,62 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 spalis

Realme GT 5G

Realme GT 5G

6,43 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 birželis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas