„Realme“ į Europą atgabens „Realme 6“ telefonų seriją, puikūs įrenginiai už žemą kainą

„Realme“ į Europą atgabens „Realme 6“ telefonų seriją, puikūs įrenginiai už žemą kainą

Kovo mėnesio pradžioje Kinijos kompanija „Realme“ pristatė naujausius savo vidutinės klasės išmaniuosius telefonus – „Realme 6“ ir „Realme 6 Pro“. Per pastaruosius metus itin išpopuliarėjęs gamintojas iš pradžių šiuos įrenginius pademonstravo tik Azijos rinkoje, tačiau panašu, kad tuo apsiriboti neketinama.

Iškart po pristatymo daug kam kilo klausimų – ar šie išmanieji pasieks Europą? Ir panašu, kad tai tikrai įvyks. „Realme“ atstovai patvirtino, jog „Realme 6“ serijos telefonai Europoje pasirodys nuo kovo 24 dienos. Šie įrenginiai turėtų sulaukti nemažai dėmesio, nes bent jau Azijos rinkoje pigiausias modelis kainuoja nuo 175 JAV dolerių.

„Realme 6“ yra pirmasis šio gamintojo išmanusis telefonas, kuris naudoja „MediaTek G90T“ procesorių. Kartu su šiuo lustu pirkėjais gaus pasirinktinai 4 GB, 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) atminties. Mažiausios atminties modelis turės 64 GB vidinę talpyklą, o kitos dvi opcijos pasižymės 128 GB.

Išmanusis telefonas taip pat turi 6,5 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 90 Hz atnaujinimo dažniu. „Realme 6“ ekranas apsaugotas „Gorilla Glass 3“ apsauginiu stiklu, o viršutinėje ekrano dalyje rasime nedidelį išpjovimą, kuriame įmontuota 16 MP raiškos kamera asmenukėms. Žinoma, didžiausias telefono privalumas – net keturios kameros nugarėlėje.

Kaip sufleruoja pavadinimas – tai kiek galingesnis variantas. „Realme 6 Pro“ veiks su naujuoju „Qualcomm Snapdragon 720G“ procesoriumi bei turės pasirinktinai 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) atminties. Pirmąjį atminties variantą pirkėjai galės rinktis su 64 GB arba 128 GB vidine talpa, o antruoju atveju – tik su 128 GB vidine atmintine.

Šis išmanusis telefonas turi 6,6 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška, bei, žinoma, 90 Hz atnaujinimo dažniu. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog ekrano viršutinėje dalyje rasime iškirpimą, kuriame įmontuota dviguba asmenukių kamera. Pastarąją sudarys 16 MP pagrindinis bei 8 MP plataus kampo sensoriai.

Nugarėlėje rasime taip pat pakankamai įspūdingą kamerų konfigūraciją. „Realme 6 Pro“ turės keturias kameras – pagrindinė jų bus 64 MP, antroji – 12 MP teleobjektyvas, o greta ir 8 MP plataus kampo bei 2 MP makro sensoriai. Išmanusis telefonas taip pat palaikys „UIS“ ir „UIS Max“ vaizdo stabilizavimo technologijas.

Kaip ir pigesnis, taip ir šis modelis, turės 4300 mAh talpos bateriją su 30 W greituoju įkrovimu. Abiejuose įrenginiuose bus įdiegta „Realme UI“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 10“ operacinės sistemos versiją.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas