„Realme“ ir toliau auga: bendrovės vadovai džiaugiasi naujais pasiekimais

„Realme“ ir toliau auga: bendrovės vadovai džiaugiasi naujais pasiekimais

Lukas Snarskis

2021-08-04, 10:55

Kinijos kompanija „Realme“ į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė tarsi uraganas. Prieš kelis metus debiutavusi bendrovė, dar visai neseniai, džiaugėsi pasiekusi 70 mln. vartotojų ribą, o praėjusių metų pardavimai perkopė 42 mln. vienetų ribą. Tačiau kompanijos vadovai turėjo dar didesnių tikslų, kurie turėjo būti pasiekti iki šių metų pabaigos.

„Realme“ tikslas 2021 metams buvo pasiekti 100 mln. vartotojų ribą ir dabar paaiškėjo, kad ji jau yra pasiekta. Apie tai oficialiai patvirtino „Realme India“ ir „Realme Europe“ vadovas Madhavas Sheth. Įdomu ir tai, jog iš 100 mln. vartotojų, net pusė jų yra Indijos rinkoje, kuri yra didžiausia šios bendrovės rinka.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Realme-Flash-X

Tokie rezultatai neturėtų stebinti. Kaip žinia, „Realme“ yra dukterinė „Oppo“ bendrovė, o debiutiniais metais jos produkcija buvo prieinama tik Indijoje. Žinoma, per pastaruosius keletą metų bendrovė gerokai išplėtė savo veiklą ir dabar jos produkcija yra prieinama kone visame pasaulyje.

Šiemet kompanijos vadovai pademonstravo jau ne vieną dėmesio vertą produktą, o jau netrukus ketina pristatyti ir dar nematytų naujovių. „Realme“ jau kuris laikas anonsuoja savo konceptinį išmanųjį telefoną, kuris bus žinomas kaip „Realme Flash“. Šis įrenginys turėtų tapti pirmuoju „Android“ telefonu su magnetiniu belaidžiu įkrovimu. Tuo pačiu, bus pristatytas ir „MagDart“ magnetinis įkroviklis, tačiau kol kas daug informacijos apie jį nėra.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas