„Realme“ ir vėl ketina driokstelėti: kompanijos vadovas pasidalino žinute, sufleruojančia artėjančių produktų išleidimą

Kinijos kompanija „Realme“, kuri priklauso „Oppo“ bendrovei, į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė lyg viesulas. Vos per keletą metų šis gamintojas įsitvirtino rinkoje ir dabar yra puikiai žinomas daugeliui. Jeigu šio gamintojo dar kas nors ir nežinojo – tai dabar tikrai žinos visi.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Realme“ ir vėl ketina driokstelėti: kompanijos vadovas pasidalino žinute, sufleruojančia artėjančių produktų išleidimą

Šiemet „Realme“ pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną, o taip pat pademonstravo ir įspūdingos spartos įkrovimo technologiją. Tačiau Kinijos kompanijos vadovai sustoti neketina. „Realme“ vadovas Madhavas Shethas šiandien iškėlė klausimą, kuriame domisi ką gerbėjai norėtų pamatyti pirmiau – „Realme Flip“ ar „Realme Fold“, kas aiškiai sufleruoja planus pristatyti sulenkiamus įrenginius.

Tikėtina, kad „Realme“ ketina nerti ir į sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinką, kur šiuo metu užtikrintai pirmauja „Samsung“. Kaip bebūtų, pastaruoju metu pristatoma vis daugiau tokių įrenginių, o savo progos ketina nepraleisti ir „Realme“. Apie tokius planus buvo užsiminta dar praėjusių metų lapkritį, kuomet paskelbta, jog bendrovė ruošia nebrangų sulenkiamą modelį.

„Realme“ vadovo paminėti „Realme Flip“ ir „Realme Fold“ pavadinimai veikiausiai nėra oficialūs produktų pavadinimai. Manoma, kad šiuos pavadinimus M.Shethas panaudojo tam, kad sekėjai aiškiai žinotų apie ką yra šnekama. Deja, tačiau jokios papildomos informacijos nebuvo pateikta.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas