„Realme“ pardavimai nustebins daugelį: viena populiariausių telefonų serijų pasiekė simbolinę ribą

„Realme“ pardavimai nustebins daugelį: viena populiariausių telefonų serijų pasiekė simbolinę ribą

Lukas Snarskis

Dar prieš pora metų „Realme“ vardas buvo žinomas tik didžiausiems entuziastams, tačiau šiandien – tai pakankamai populiarus gamintojas, kurį žino daugelis. Bendrovė per pastaruosius metus išleido ne vieną išmanųjį telefoną, o taip pat pristatė ir nemažai įvairiausių įrenginių serijų.

2018 metais rinkoje debiutavo pirmasis „Realme“ įrenginys, kurio pavadinimas buvo paženklintas skaičiumi – tai „Realme 1“. Nuo tos dienos praėjo jau beveik ketveri metai, o prieš keletą dienų kompanija pasiekė ir simbolinę ribą. Pranešama, jog buvo parduota jau virš 40 mln. įrenginių, pažymėtų skaičiumi.

Realme 8 5G Dual 128GB Supersonic Blue (Mėlynas)

Realme-pardavimai

Remiantis „Strategy Analytics“ tyrimu, tokio išmaniųjų telefonų serija yra antra populiariausių, tarp to ką kuria ši Kinijos bendrovė. Už šią įrenginių seriją populiaresnė yra tik „Realme C“ linija, kurios pardavimai yra kiek didesni.

Žvelgiant į populiariausius „Realme“ telefonus, kurie priskirti skaičių serijai, viršūnėje rasime „Realme 5“. 2019 metais išleistas išmanusis telefonas, ženkliai, lenkia kitus modelius pagal pardavimus. Iškart po juo rikiuojasi „Realme 8“, tačiau šis modelis buvo pristatytas tik praėjusiais metais, todėl jo pardavimai gali ir dar labiau kilti.

Realme 8 Dual 128GB Black (Juodas)

Realme-pardavimai-2

Kinijos bendrovė jau artimiausiu metu ketina pristatyti ir „Realme 9“ serijos išmaniuosius telefonus. Tai turėtų dar labiau padidinti bendrovės pardavimus, o taip tikimasi ir dar spartesnio kompanijos plėtimosi į Vakarų Europą, kur 5G ryšį palaikantys telefonai sulaukia vis didesnio populiarumo.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Realme

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Realme 8 5G

Realme 8 5G

6,5 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 balandis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas