Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Redmi“ ruošia paslaptingą telefoną: galia ir kaina nepaliks abejingų

„Redmi“ ruošia paslaptingą telefoną: galia ir kaina nepaliks abejingų

Dainius Martinkus

2021-04-20, 09:45

„Xiaomi“ jau turi patirties kurdami galingus žaidimams skirtus telefonus - štai tame besispecializuojanti jos dukterinė bendrovė „Black Shark“ jau švenčia trejų metų gimtadienį. Visgi prie šios kompanijos nusprendė prisijungti dar vienas žaidėjas iš „Xiaomi” stovyklos - „Redmi” - ruošiantis paslaptingą į žaidėjus orientuotą išmanųjį. Nors teigiama, kad naujasis „Redmi“ telefonas bus pateikiamas kaip flagmanas, žinant, kad šio gamintojo produkcija yra orientuota į mažą kainą, bus neapsieita be kompromisų. Vis dėlto tai neturėtų būti labai dideli nuostoliai.

Skelbiama, kad pirmojo „Redmi“ išskirtinai žaidimams skirto telefono turėtume sulaukti dar šio mėnesio pabaigoje. Internete jau kurį laiką sklando gandai, kad bendrovė už patrauklią kainą pasiūlys įspūdingų specifikacijų telefoną. Manoma kad išmanusis telefonas turės „Samsung E4 AMOLED“ ekraną, palaikantį 144 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

redmi zaidimams skirtas telefonas

Pagrindinis „Redmi“ konkurentas yra galingasis „Realme GT Neo“, apginkluotas sparčiuoju „MediaTek Dimensity 1200“ lustu, tad šį procesorių nusprendė naudoti ir „Redmi“. „Dimensity 1200“ yra pats galingiausias „MediaTek“ 8 branduolių procesorius, išleistas 2021 metais. Šis galiūnas pagamintas pagal modernią 7 nm technologiją ir savyje turi vieną „Cortex A-78“ branduolį, veikiantį 3.0 GHz dažniu, tris „Cortex A-78“ branduolius veikiančius 2.6 GHz dažniu bei keturis „Cortex A-55“ branduolius, veikiančius 2.0 GHz dažniu ir skirtus atlikti paprastas užduotims. Lustui talkins „Mali G77 MC9“ vaizdo posistemė bei „HyperThread 3.0“ technologija, kurios dėka itin sudėtingose situacijose išnaudojami visi procesoriaus branduoliai.

Redmi-zaidimu-telefonas_2

Ištvermingas akumuliatorius vienas iš svarbiausių žaidimams skirto telefono bruožų. Sklinda gandai, kad „Redmi“ turės 5000 mAh talpos bateriją, palaikančią 67W spartųjį įkrovimą. Telefonas nuo 0% iki 100% įsikraus greičiau, nei per valandą. Įrenginyje veiks „Android 11“ OS bei su „MIUI 12.5“ vartotojo sąsaja, tiesa, anksčiau buvo manoma, kad „Redmi“ žaidimų išmanusis veiks su „Black Shark“ programine įranga.

Kaip ir tikri žaidimų telefonai, „Redmi“ kūrinys turės dizaino elementų, būdingų tik tokio tipo telefonams, kaip programuojami mygtukai ar šviečiantys logotipai. Žinoma, kad „Redmi“ telefonas paveldės „Black Shark“ telefone naudojamus fizinius mygtukus.

Redmi-zaidimu-telefonas_1

Spėjama, jog tokio įrenginio kaina turėtų neviršyti 300 eurų ribos, o dar labiau tikėtina, jog pigus, bet našus „MediaTek Dimensity 1200“ lustas padės sumą sumažinti iki 250 eurų. Kol kas nėra žinoma tiksli šio įrenginio išleidimo data bei pavadinimas, bet manoma, kad pirmojo „Redmi“ išskirtinai žaidimams skirto telefono turėtume sulaukti dar šio mėnesio pabaigoje. Tikriausiai jis nesivadins „Redmi Gaming Phone“ - kaip ir priklauso tokios klasės įrenginiui, pavadinimas turėtų būti įmantrus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas