Telefonai

RRT trečiojo ketvirčio ataskaita: lyderiais išlieka „Tele2” ir „Pildyk“

RRT trečiojo ketvirčio ataskaita: lyderiais išlieka „Tele2” ir „Pildyk“

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir trečiąjį šių metų ketvirtį išlieka populiariausias. Naujausios Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) ataskaitos duomenimis, operatoriaus paslaugas renkasi daugiausia šalies gyventojų.

„Išlaikome didžiausią mobiliojo ryšio rinkos dalį ir stebime sparčiausią verslo klientų skaičiaus augimą, o tai reiškia, kad klientai mumis pasitiki. Turime ir unikalią situaciją – „Pildyk“ išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje išlieka itin populiari, nors visame pasaulyje ši rinka sparčiai traukiasi. Tai geriausias mūsų komandos darbo įvertinimas, kuris skatina ir toliau tobulėti“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Remiantis RRT ataskaita, trečiąjį šių metų ketvirtį „Tele2” operatorius turėjo didžiausią skaičių aktyvių SIM kortelių – jos sudarė net 46,5 proc. mobiliojo ryšio rinkos.

Tai yra 1,7 mln. SIM kortelių, iš kurių – 219,2 tūkst. priklauso pastaraisiais metais ypač sparčiai augančiam verslo klientų segmentui. Šio sektoriaus pokytis „Tele2” yra didžiausias tarp visų operatorių – verslo klientų per trečiąjį ketvirtį skaičius išaugo 3,2 proc., o per metus – net 21,3 proc.

„Tele2” klientai naršo daugiausiai. RRT duomenimis, operatoriaus tinkle persiųstas didžiausias mobiliųjų duomenų kiekis – 81,5 tūkst. TB. Per šį laikotarpį „Tele2” tinkle suvartota 24 proc. daugiau duomenų, lyginant su artimiausiu rinkos dalyviu. Mobiliųjų duomenų kiekio naudojimas „Tele2" tinkle, lyginant su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, paaugo 37,8 proc.

„Pildyk“ išankstinio apmokėjimo paslauga, kuri veikia „Tele2” tinkle, taip pat užima aukštas pozicijas RRT analizėje. Pagal aktyvių SIM kortelių skaičių, ji užima net 58,4 proc. išankstinio apmokėjimo paslaugų rinkos.

Bendrovė nuolat tobulina 4G+ ir 4G++ tinklo veikimą, kurio poreikis rinkoje tik auga. Į ryšio kokybės gerinimą „Tele2“ trečiąjį 2021 m. ketvirtį investavo 5,4 mln. eurų.

Ypač daug dėmesio skiriama 4G+++ tinklo plėtimui, kuris „Tele2“ tinkle jau siekia 61,8 proc. Lietuvos gyventojų populiacijos. Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, operatoriaus 4G ryšys dengia 99 proc. Lietuvos teritorijos.

Per šį laikotarpį „Tele2” įrengė 7 naujas 4G, 4G+ ir 4G++ bazines stotis. Iš viso Lietuvoje dabar veikia 1410 „Tele2“ LTE stočių.

Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos elektroninių ryšių 2021 m. trečiojo ketvirčio ataskaitą rasite čia.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas