Rudenį pasirodantys „Huawei“ flagmanai nustebins daugelį: gali pasiūlyti jau kuris laikas neregėtą galimybę, tačiau dizaino sprendimai nieko gero nežada

Nors Kinijos bendrovei „Huawei“ yra pritaikytos JAV sankcijos, tačiau tai nesustabdo jų nuo naujų telefonų kūrimo. Kompanijos vadovai ruošiasi „P60“ serijos flagmanų pristatymui Europoje, kuris įvyks jau visai netrukus. Tačiau tai dar ne viskas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Rudenį pasirodantys „Huawei“ flagmanai nustebins daugelį: gali pasiūlyti jau kuris laikas neregėtą galimybę, tačiau dizaino sprendimai nieko gero nežada

Iki sulaukiant sankcijų, kurios gerokai suvaržė bendrovės veiklą, „Huawei“ kasmet pristato dvi aukščiausios klasės įrenginių serijas – iš pradžių debiutuodavo P, o vėliau ir „Mate“ serijos išmanieji telefonai. Tokia strategija ir vėl bus taikoma, o į ankstesnį ritmą bendrovė sugrįš jau šiemet.

Netrukus bus išleisti „Huawei Mate 60“ serijos išmanieji telefonai, kurių debiuto laukiama spalio mėnesį. Dabar aiškėja ir pirmosios naujųjų įrenginių savybės. Šių metų telefono dizaino koncepcija jau buvo paviešinta – viskas informatoriaus Classmateguan dėka.

Pasak jo, dizainas yra identiškas „Honor X40“ serijai. Savo vaizdo įraše jis pasišaipo iš pirmojo dizaino ir juokauja, kad telefonas gali būti ne itin gražus. Vaizdo įrašo pabaigoje jis patvirtina ir tai, jog naujieji „Mate 60“ serijos įrenginiai veikiausiai debiutuos spalio mėnesį.

Įdomu tai, jog „Huawei“ savo naujausiuose flagmanuose gali ir vėl pasiūlyti 5G ryšio technologiją. Tiesa, kol kas neaišku kokiu būdu tai ketinama pasiekti. Kaip žinia, Kinijos milžinė savo lustų pasigaminti negali, o tie, kurie perkami iš „Qualcomm“, atkeliauja be 5G modemų. Norint pasiūlyti telefonus su 5G – būtinas JAV prekybos departamento leidimas tokiems lustams įsigyti.

Šiuo metu bendrovė gali naudoti 4G lustų rinkinius išmaniesiems telefonams. Dar visai neseniai, „Huawei“ atstovai užsiminė, kad įmonė dirba ties technologine pažanga ir nesiruošia nuleisti rankų. Grįžtant prie temos, nutekintos koncepcijos vaizduoja didelį ekraną priekyje, o gale įrengta apskrita kamera, panaši į „Honor X40“. Tad tai galima apibendrinti kaip elementariausią „Honor X40“ išmaniojo telefono kopiją.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas