Ruošiamas telefonas, kokio dar nematėme: „iQOO“ naujiena išsiskirs savo ekranu

Ruošiamas telefonas, kokio dar nematėme: „iQOO“ naujiena išsiskirs savo ekranu

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-08-06, 11:37

Šiandien „iQOO“ bendrovė kiek paerzino savo sekėjus pasidalindama papildoma informacija apie greitu metu pasirodantį „iQOO 8“ modelį. Nors gamintojas jau patvirtino oficialią pristatymo datą, kuri numatyta rugpjūčio 17 dieną, tačiau tik dabar atskleidė papildoma informacija apie įrenginio ekraną.

Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas internete pasidalino anonsuoto įrenginio nuotrauka, kurioje atskleidė, kad „iQOO 8“ bus pirmasis pasaulyje įrenginys, kuriame bus galima rasti „Samsung“ sukurtą E5 ekraną. Tiems, kurie nežino, tai yra penktoji ir naujausios kartos šviečianti medžiaga, naudojama Pietų Korėjos technologijų milžinės gaminamuose OLED tipo ekranuose.

iQOO-8-2

Kitaip tariant, galime tikėtis, kad išmaniojo telefono ekranas pasižymės itin dideliu ryškumu, kuris greičiausiai turėtų būti apie 1500 nitų jei ne didesnis, o tai buvo pats didžiausias ankstesnės kartos E4 AMOLED ekranų ryškumas.

Bendrovė taip pat atskleidė, kad išmanusis telefonas natūraliai palaikys 1 milijardą spalvų. Įrengio ekranas pasiūlys net 517 ppi pikselių tankį ir turės 2K skiriamąją gebą. Publikuota nuotrauka taip pat atskleidžia priekinę „iQOO 8“ pusę, kurioje yra minimalūs rėmeliai ir centre esanti priekinė kamera.

iQOO-8

Šiuo metu tai yra visa informacija, kuria pasidalino kinų bendrovė, tačiau anksčiau pranešėme apie kitą informaciją susijusią su įrenginio specifikacija. Šios ankstesnės naujienos apima „Snapdragon 888+“, 160 W greito įkrovimo palaikymą, 12 GB RAM ir dar daugiau.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas