Rusijoje susimušė du didžiausi telefonų gamintojai: kuris iš jų laimėjo?

Rusijoje susimušė du didžiausi telefonų gamintojai: kuris iš jų laimėjo?

Ignas Petrikonis

Pastaruoju metu „Xiaomi” išmaniųjų telefonų rinkoje kelia tikrą revoliuciją. Neseniai skelbėme, kad ji iš „Apple” pasiglemžė antro didžiausio išmaniųjų telefonų gamintojo titulą (plačiau skaitykite čia). Tačiau kinams to neganai - kai kuriose rinkose „Xiaomi” jau rimtai klibina anksčiau, rodos, nepajudinamo išmaniųjų telefonų karaliaus „Samsung” sostą. Viena tokių rinkų yra Rusija.

Pastaraisiais šių metų Rusijoje vyko labai intensyvi ir nuožmi „Xiaomi” bei „Samsung” kova. Kompanijų rinkos dalis buvo praktiškai vienoda, todėl buvo kaunamasi dėl kiekvieno procento. Vis dėlto birželį svarstyklės galiausiai nusviro į vieno gamintojo pusę

store_blog_1

Remiantis „MTS” operatoriaus, Rusijoje turinčio beveik 80 milijonų mobiliojo ryšio paslaugų abonentų”, pateiktais duomenimis, „Xiaomi” birželį pasiglemžė 31,2% Rusijos išmaniųjų telefonų rinkos, o „Samsung” teko tenkintis antra vieta su 29,8%.

Trečią vietą šalyje užėmė „Apple” su 14,5%, o ketvirtąją - stebėtinai greitai augantis „Realme” prekės ženklas (4,6%).

redmi_note_10t_russia_launch_1624858806845

„Xiaomi” dominavimą patvirtino ir „M.Video-Eldorado” tinklo atstovas. Tiesa, pasak jo, nors „Xiaomi” pirmavo birželį, „Samsung” vis dar dominuoja kaip pirmosios 2021 metų pusės ir antrojo ketvirčio lyderis.

Priežasčių, kodėl „Xiaomi” pagaliau aplenkė „Samsung”, toli ieškoti nereikia. Dėl epidemiologinės situacijos ir įvairių ribojimų smarkiai suprastėjo nemažos dalies rusų ekonominė padėtis, todėl šalyje išaugo nebrangių, bet pajėgių išmaniųjų telefonų poreikis. Be to, „Xiaomi”, dėka tokių produktų kaip „Mi 11 Ultra” ir „Mi 11 Pro”, šiemet labai sėkmingai perviliojo iki tol į šios bendrovės išmaniuosius nesidairiusių „iPhone” ir „Samsung” flagmanų pirkėjų.

black-new

Tiesa, kyla klausimas, ar „Xiaomi” išlaikys lyderės pozicijas Rusijoje ir atėjus rudeniui - vasaros pabaigoje turėtų pasirodyti „Samsung Galaxy S21 FE” išmanusis telefonas, kuris pasiūlys prabangių įrenginių funkcijas už dar mažesnę kainą ir privers prakaituoti „Xiaomi Mi 11” seriją.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas