„Samsung“ atostogauti dar nesiruošia: netrukus išvysime naujo „Galaxy A“ modelio pristatymą

„Samsung“ atostogauti dar nesiruošia: netrukus išvysime naujo „Galaxy A“ modelio pristatymą

Lukas Snarskis

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung“ kasmet pristato gausybę naujų produktų, o dar vieną naujieną turėtumėme išvysti jau visai netrukus.

Internete jau kuris laikas sklinda kalbos apie naująjį „Samsung Galaxy A73“ modelį, tačiau ankstesnė informacija rodė, kad telefonas gali būti išleistas tik kitų metų pradžioje. Remiantis naujausiais duomenimis, „Samsung“ šį vidutinės klasės modelį turėtų pristatyti dar iki naujų metų.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Galaxy-A73-2

Kartu su šia informacija, internete pasirodė ir visos naujojo „Galaxy A73“ modelio specifikacijos, o kartu ir šio išmaniojo telefono nuotraukos, kurios atskleidžia visus dizaino ypatumus. Pranešama, kad šis modelis turės 6,7 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška, o viršutinėje jo dalyje – ir asmenukių kamerai skirtas apvalus išpjovimas. Ekranas taip pat palaikys 90 Hz atsinaujinimo dažnį.

„Samsung Galaxy A73“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 750G“ procesoriumi bei turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Tiesa, tikėtina, kad pirkėjams bus pasiūlyta ir daugiau atminties konfigūracijų. Įrenginys turės jau įdiegtą „Android 12“ operacinės sistemos versiją, o jo veikimą palaikys 5000 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu.

Samsung Galaxy A32 Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Galaxy-A73

Kaip galima matyti iš tekste pateikiamų nuotraukų, išmanusis telefonas turės stačiakampį kamerų iškilimą nugarėlėje, kur bus įmontuotos keturios kameros. Jau žinoma, jog „Samsung“ šį modelį aprūpins 108 MP pagrindine kamera, tačiau likusios specifikacijos dar nėra žinomos.

Pirkėjai šį telefoną galės įsigyti juodos arba auksinės spalvų, o jo kaina turėtų siekti maždaug 390 eurų. Kaip jau minėjome, „Samsung Galaxy A73“ pristatymas turėtų įvykti dar gruodžio mėnesį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas