„Samsung“ atvertė visas savo kortas: sužinokite, kada išvysime laukiamiausius bendrovės produktus

„Samsung“ atvertė visas savo kortas: sužinokite, kada išvysime laukiamiausius bendrovės produktus

Lukas Snarskis

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung“ ruošiasi naujųjų savo flagmanų pristatymui. Kalbos apie „Galaxy S22“ serijos išmaniuosius netyla jau kuris laikas, o didžioji dalis šios serijos įrenginių specifikacijų jau spėjo tapti ir vieša paslaptimi.

Pietų Korėjos milžinės atstovai dar visai neseniai patvirtino, jog „Galaxy S22“ serijos flagmanai debiutuos vasario mėnesį, o šiandien pagaliau ir sulaukėme tikslios datos. Kaip jau buvo žinoma iš anksčiau, „Samsung“ savo spaudos konferenciją surengs vasario 9 dieną. Kaip ir įprasta, renginys bus transliuojamas internetu, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

Priminsime, jog dar visai neseniai, „Samsung Electronics“ prezidentas TM Rohas išplatino įrašą, kuriame buvo patalpintas ir trumpas reklaminis vaizdo klipas. Kompanijos atstovas pažadėjo ir tai, jog kitą mėnesį įvykstančio „Unpacked“ renginio metu mes išvysime „labiausiai dėmesio vertą „S“ serijos įrenginį, kurį „Samsung“ yra pagaminusi. Skamba įdomiai, tiesa? Tačiau tai dar nėra viskas.

T.Rohas pridūrė ir tai, jog „naujos kartos „Galaxy S“ atkeliauja tam, jog pasiūlytų geriausią patirtį iš visų „Galaxy“ produktų viename įrenginyje“. Nesunku nuspėti, kad tai yra ganėtinai akivaizdi užuomina į „Galaxy Note“ seriją, kurios likimas panašu tampa aiškus – „Samsung“ nebeketina pristatyti šios linijos produktų. Tiesa, „Galaxy S22 Ultra“ šiemet galimai bus labai panašus įrenginys į „Galaxy Note20“, bent jau dizaino prasme.

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

galaxy-s22-plus

Priminsime, jog šiemet, kaip ir anksčiau, „Samsung“ ketina pristatyti tris „Galaxy S22“ serijos išmaniuosius telefonus. Mus ir vėl pasieks „Samsung Galaxy S22“, o taip pat ir „Galaxy S22+“ bei „Galaxy S22 Ultra“.

Kiek anksčiau, buvo kalbama, kad Europoje parduodami „Samsung“ flagmanai gali veikti su „Qualcomm“ procesoriais, kas yra įprasta JAV rinkoje. Tokias kalbas paskatino gamintojo problemos su „Exynos“ gamyba, tačiau panašu, jog tai ir liks tik kalbomis. Pranešama, kad į mūsų šalies parduotuves atkeliavę „Samsung“ flagmanai ir toliau veiks su „Exynos“ lustais, o šiuo atveju – su „Exynos 2200“ procesoriais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas