„Samsung“ didelių pokyčių neplanuoja: aiškėja, kokios talpos bateriją naudos kitąmet pasirodantis „Galaxy S25“ modelis, daugeliui teks ir vėl nusivilti

Lukas Snarskis

2024-06-17, 09:00

0 komentarų

Kaip ir įprasta, „Samsung“ šiemet pristatė tris „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Vos tik pasirodžius šios serijos įrenginiams, internete pasirodė pranešimų ir apie kitais metais debiutuosiančius flagmanus.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Samsung“ didelių pokyčių neplanuoja: aiškėja, kokios talpos bateriją naudos kitąmet pasirodantis „Galaxy S25“ modelis, daugeliui teks ir vėl nusivilti

Pietų Korėjos milžinė jau ruošia kitų metų flagmanus – tai „Galaxy S25“ seriją. Tikėtina, jog „Samsung“, kaip ir kasmet, pristatys tris modelius, o nemažų pasikeitimų gali sulaukti pigiausias šios serijos įrenginys. Neseniai pasirodė pirmieji pranešimai apie „Samsung Galaxy S25“ modelį.

Remiantis naujausia informacija, kitų metų pradžioje pasirodantis „Galaxy S25“ modelis turės 4 000 mAh talpos bateriją. Tai reiškia, jog išmanusis telefonas veiks su tokios pačios talpos akumuliatoriumi kaip ir šiemet pristatytas „Galaxy S24“ variantas. Tačiau tai neturėtų stebinti.

Vienas pigiausių „Galaxy S“ serijos išmaniųjų telefonų turėtojų niekada nesiūlė talpios baterijos. „Samsung Galaxy S20“ ir „Galaxy S21“ modeliai turėjo 4 000 mAh talpos baterijas, „Galaxy S22" naudojo jau tik 3 700 mAh, „Galaxy S23“ – 3 900 mAh, o „Galaxy S24“ variantas, kaip jau minėjome, pasižymi 4 000 mAh akumuliatoriumi.

Ir nors baterijos talpa nesikeis, tačiau „Samsung“ planuoja atlikti kitokių pakeitimų. Šiemet pristatytas „Galaxy S24“ modelis aprūpintas 6,2 colių įstrižainės ekranu, kas yra 0,1 coliu daugiau nei praėjusių metų modelis. 2025 metais pasirodantis šio įrenginio atnaujinimas turės dar didesnę panelę – jos įstrižainė sieks net 6,36 colio.

Verta pastebėti, jog pasitvirtinus tokioms kalboms, „Samsung Galaxy S25“ modelis būtų panašaus dydžio kaip „iPhone 16 Pro“, kur naudojamas 6,3 colių įstrižainės ekranas ar „Xiaomi 14“, kuris turi 6,36 colių įstrižainės panelę. Žinoma, dėl skirtingų ekrano kraštinių dydžio, šie modeliai yra ne vienodo dydžio.

Priminsime, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie tai, kad kitąmet pasirodantys „Samsung Galaxy S25“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti tik su „Exynos“ procesoriais. Kaip žinia, daugelis iki šiol pristatytų Pietų Korėjos flagmanų veikė su „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniais, tačiau Europoje jie dažniausiai siūlomi su „Exynos“.

Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama. Kaip bebūtų, tai gali būti geros naujienos europiečiams, kurie dažniausiai gauna „Exynos“ lustais aprūpintus įrenginius, kuomet visi kiti pirkėjai gali džiaugtis „Qualcomm“ gaminiais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas