Telefonai

„Samsung“ didelių pokyčių neplanuoja: kitų metų flagmanai naujų įkrovimo galimybių nepasiūlys

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kasmet pristato naujus „Galaxy S“ serijos flagmanus, kurie debiutuoja metų pradžioje. Ir nors dienos šviesą įrenginiai išvysta tik sausio mėnesį, tačiau pasiruošimo darbai prasideda gerokai anksčiau.

„Samsung“ didelių pokyčių neplanuoja: kitų metų flagmanai naujų įkrovimo galimybių nepasiūlys

Niekam ne paslaptis, jog 2023 metų pradžioje debiutuos „Galaxy S23“ serijos modeliai, o jų, kaip ir kasmet, turėtų būti trys. Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas turėtų pademonstruoti „Galaxy S23“, „Samsung Galaxy S23 Plus“ ir „Galaxy S23 Ultra“. O, kad darbai vyksta intensyviai įrodo ir naujausia informacija, susijusi su įrenginių baterijomis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Du iš trijų naujųjų „Samsung“ išmaniųjų telefonų buvo aptikti 3C sertifikavimo duomenų bazėje, kas atskleidžia įrenginių įkrovimo galimybes. Kinijos rinkai skirti modeliai, kaip ir senesnės kartos variantai, turės 25W greitąjį įkrovimą. Verta prisiminti, jog prieš kelias dienas analogiška informacija buvo pasirodžiusi ir apie „Samsung Galaxy S23 Ultra“ modelį.

Nekintančios įkrovimo galimybės modeliuose, kurie skirti Kinijos rinkai rodo, jog pokyčių nesulauks ir europiečiai. „Samsung Galaxy S22“ serijos išmanieji, mūsų regione, turi 45W greitąjį įkrovimą. Analogiškomis savybėmis turėtų pasižymėti ir kitų metų pradžioje debiutuosiantys modeliai. Tiesa, nors Europai skirti įrenginiai turi gerokai spartesnį įkrovimą nei kiniški variantai, tačiau realybėje skirtumas yra labai minimalus.

„GSMarena.com“ atlikti testai parodė, jog europiečiams skirto „Galaxy S22 Ultra“ įkrovimas truko vos 5 minutėmis trumpiau nei analogiško modelio, kuris prekiaujamas Kinijoje ir turi 25W įkrovimą.

Kaip jau minėjome, naujieji „Samsung Galaxy S23“ serijos išmanieji telefonai turėtų debiutuoti kitų metų pradžioje. Deja, tačiau šiai dienai dar nėra žinoma tikslesnė renginio data.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-29, 00:35

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas