„Samsung“ flagmanų turėtojai privalo reaguoti nedelsiant: pasirodė atnaujinimas, kurį privalu įsigyti kiekvienam įrenginio savininkui

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavyzdinį tempą kaip reikia atnaujinti savo išmaniųjų telefonų programinę įrangą. Dar visai neseniai bendrovė buvo tarp lėčiausiai atnaujinančių savo produktus, o dabar tapo tikra lydere.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ flagmanų turėtojai privalo reaguoti nedelsiant: pasirodė atnaujinimas, kurį privalu įsigyti kiekvienam įrenginio savininkui

Dar visai neseniai, „Samsung“ išleido programinės įrangos atnaujinimą, kuris skirtas „Galaxy S23“ serijos išmaniesiems telefonams. Pastarasis skirtas pagerinti įrenginiuose esančių kamerų veikimą, o kartu su juo atkeliauja ir balandžio mėnesio saugumo papildinys. Dabar šis atnaujinimas prieinamas ir Europoje, o tai patvirtinti galime ir mes.

Visi trys „Samsung“ flagmanai – tai „Galaxy S23“, „Galaxy S23 Plus“, o taip pat ir „Samsung Galaxy S23 Ultra“ jau dabar gauna programinė įrangos atnaujinimą, kurio dydis siekia maždaug 900 MB, priklausomai nuo jūsų turimo modelio.

Norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – turite nukeliauti į planšetėje esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Program.įrang.naujinimas“ punktą. Tuomet spauskite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų.

Pranešama, kad naujausia programinės įrangos versija gerokai patobulins kamerų veikimą visuose „Samsung Galaxy S23“ serijos išmaniuose telefonuose. Gamintojas pagerino automatinio fokusavimo algoritmą, kas leis greičiau užfiksuoti nuotraukas, o taip pat išsprendė problemas, susijusias su veido atpažinimo, naktiniu režimu bei panaikino žalią juostą, kuri atsirasdavo kai kuriose nuotraukose.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas