„Samsung“ flagmanų turėtojams tai patiks: jau ruošiamas didžiausias metų „Android“ atnaujinimas

JAV milžinė „Google“ praėjusį mėnesį pademonstravo pirmąją „Android 12“ operacinės sistemos beta versiją, o visai neseniai buvo išleista ir antroji. Daugelis tikriausiai jau žino, jog pilna šios platformos versija pasirodys tik rugsėjį, tačiau jau dabar daugelis gamintojų siūlo išbandyti pirmąsias beta versijas, o kai kurie gamintojai jau ruošiasi ir pilno varianto išleidimui.

Kaip skelbia Maxas Weinbachas, „Samsung“ jau pradėjo ruošti „Android 12“ operacinės sistemos atnaujinimą šių metų flagmanams „Galaxy S21“. Nors kol kas nėra žinoma kada didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasiūlys šį naujinį savo įrenginiams, tačiau tai įvyks ne anksčiau rugsėjo, kuomet bus išleista pilna „Android 12“ versija.

Tikėtina, kad šiemet „Samsung“ flagmanų turėtojams, ypatingai tiems, kurie turi naujausius bendrovės produktus, ilgai laukti nereikės. Praėjusiais metais „Samsung“ savo aukščiausios klasės įrenginius pradėjo atnaujinti metų pabaigoje, tačiau šiemet tikimasi, kad tai įvyks rugsėjo arba spalio mėnesį.

„Samsung Galaxy S21“ šiuo metu yra naujausia aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų serija, kurią siūlo įsigyti Pietų Korėjos milžinė. Gamintojas šios serijos įrenginiams siūlo net trijų metų programinės įrangos atnaujinimus, o saugumo naujiniai šiuos flagmanus pasieks net keturis metus. Primename, kad „Android 12“ kompanijos vadovai yra pažadėję pasiūlyti ir „Galaxy S10“ bei „Galaxy S20“ serijos telefonams.


Kol kas komentarų nėra.

Susiję telefonai

Samsung Galaxy S21 Plus 5 G kaina

Samsung Galaxy S21+ 5G

6,7 colio

4800 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 Ultra 5 G kaina

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

6,8 colio

5000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Samsung Galaxy S21 5 G kaina

Samsung Galaxy S21 5G

6,2 colio

4000 mAh

Išleista: 2021 sausis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas