„Samsung Galaxy A73“ ir „Galaxy A33“ sulaukė naujosios „One UI 6.1“ programinės įrangos versijos, tačiau įrenginių turėtojams teks gerokai nusivilti

Lukas Snarskis

2024-05-20, 09:00

0 komentarų

Technologijų bendrovė „Samsung“ anonsavo „One UI 6.1“ programinės įrangos atnaujinimą, kuris dirbtinio intelekto (DI) funkcijas pasiūlys didesniam „Galaxy“ įrenginių skaičiui.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
„Samsung Galaxy A73“ ir „Galaxy A33“ sulaukė naujosios „One UI 6.1“ programinės įrangos versijos, tačiau įrenginių turėtojams teks gerokai nusivilti

„Samsung“ jau anksčiau skelbė, jog naujausios „Galaxy AI“ galimybės atkeliaus į kai kuriuos senesnius bendrovės išmaniuosius telefonus. Pietų Korėjos milžinė naujausią „OneUI 6.1“ programinės įrangos versiją jau siūlo ir pigesniems savo įrenginiams.

Pranešama, jog „Galaxy A73“ ir „Galaxy A33“ modeliai jau gauna „One Ui 6.1“ atnaujinimą, kuris prieinamas kai kuriuose regionuose, o netrukus turėtų pasiekti ir Europą. Kartu su šiuo programinės įrangos naujiniu atkeliauja ir balandžio mėnesio „Android“ saugumo papildinys.

Tiesa, šie vidutinės klasės „Samsung“ išmanieji telefonai negauna jokių „Galaxy AI“ galimybių. Iki šiol šios dirbtinio intelekto funkcijos buvo skirtos tik „Samsung“ aukščiausios klasės modeliams, kurie pristatyti per pastaruosius kelerius metus, ir panašu, kad bent jau kurį laiką taip ir liks.

Jeigu kada nors manėte, kad nėra reikalo pirkti aukštos klasės „Samsung“ – „Galaxy AI“ galimybės gali būti viena iš priežasčių, kodėl tokių minčių reikėtų atsisakyti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas