„Samsung Galaxy S24“ pasiūlys itin ilgą programinės įrangos palaikymo laikotarpį: aiškėja, kiek metų „Galaxy S24“ flagmanai sulauks atnaujinimų

Lukas Snarskis

2024-01-16, 10:31

0 komentarų

Kalbos apie „Samsung“ planus pristatyti naujuosius „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus netyla jau kuris laikas. Pirmieji gandai pasirodė dar prieš pora mėnesių, o dabar jau yra žinoma ne tik pagrindinės įrenginių specifikacijos, tačiau ir galimos kainos Europoje.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Samsung Galaxy S24“ pasiūlys itin ilgą programinės įrangos palaikymo laikotarpį: aiškėja, kiek metų „Galaxy S24“ flagmanai sulauks atnaujinimų

Artėjant naujųjų „Samsung“ flagmanų pristatymui – aiškėja ir vis daugiau informacijos ne tik apie pačius išmaniuosius telefonus, tačiau pagaliau oficialiai patvirtinta ir išleidimo data. „Samsung“ atstovai patvirtino, jog „Galaxy Unpacked“ renginys įvyks sausio 17 dieną 20:00 val. Lietuvos laiku.

Iki oficialaus pristatymo liko tik kiek daugiau nei 24 valandos, o dabar aiškėja ir dar daugiau informacijos apie naujuosius „Samsung“ flagmanus. Kaip žinia, rytoj bus pristatyti trys nauji modeliai – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“, o taip pat ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Remiantis naujausia informacija, gamintojas ketina pasiūlyti net septynerių metų programinės įrangos palaikymą.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma ar septynerius metus bus pateikiami didieji „Android“ atnaujinimai ar tik saugumo papildiniai. Kaip bebūtų, tai būtų tikrai geros naujienos tiems, kurie ketina įsigyti šiuos „Samsung“ įrenginius. Verta pastebėti, jog bendrovė pastaruoju metu itin sparčiai atnaujina savo telefonus ir suteikia jiems naujausias „Android“ galimybes.

Kaip jau minėjome, oficialus „Galaxy S24“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymas įvyks jau rytoj, sausio 17 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite ir mūsų portale. Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją bus galima stebėti ir „YouTube“ platformoje, o jos pradžia – 20:00 val. Lietuvos laiku.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas