„Samsung“ gerbėjams tai patiks: naujieji flagmanai gali turėti ilgai lauktų pokyčių

Naujoje Pietų Korėjos gigantės „Samsung“ ataskaitoje teigiama, kad „Galaxy S22“ išmaniųjų telefonų serijoje „Snapdragon 898“ bus kur kas dažniau sutinkamas lustų rinkinys, lyginant su naujos kartos „Exynos“ procesoriais.

Remiantis „PhoneArena“ informacija, kitas Pietų Korėjos technologijų milžinės flagmanas, 2022 metais turės AMD varomą „Exynos 2200“ procesorių. Visgi, verta pastebėti, kad ši versija bus prieinama tik keliuose pasirinktuose regionuose. Kitaip tariant, „Snapdragon“ variantas bus kur kas plačiau prieinamas „Samsung“ vartotojams. Matyt, pagrindinė šio sprendimo priežastis yra ne naujausio „Exynos“ procesoriaus našumas, o itin maža naujo mikroschemų rinkinio pasiūla bei kitos su masine gamyba susijusios problemos.

Iš to, ką girdėjome iki šiol, naujasis „Exynos“ lustas yra gana pajėgus tiek grafikoje, dėka AMD RDNA2 architektūros, tiek ir bendram kasdieniam naudojime. Kai kuriose ataskaitose netgi teigiama, kad šis lustas puikiai galės konkuruoti ar net įveikti „Apple A14 Bionic“ mikroschemų rinkinį, esantį „iPhone 12“ serijoje. Tiems, kurie nežino, „Samsung“ įprastai pristato savo gamybos flagmanų modelius su „Snapdragon“ ir „Exynos“ variantais. Visgi, pirmasis buvo laikomas kiek našesne versija.

Dabar atrodo, kad vaidmenys gali pasikeisti, nes būsimas galingas „Exynos“ lustas gali pranokti net „Snapdragon 898.“. Visų pirma, pasklido žinia apie mažą savo mikroschemų derlių ir gamybos greitį, nes bendrovė taip pat bendradarbiauja su „Google“ savo patentuotam „Tensor“ lustų, skirtų „Google Pixel 6“ serijai, kuri, kaip pranešama, turi panašumų su naujaisiais „Exynos“ procesoriais. Deja, tai vis dar nepatvirtinta informacija, todėl kol kas į ją reiktų reaguoti kiek skeptiškai bei laukti papildomos informacijos apie tai.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas