„Samsung“ išsikėlė itin ambicingus tikslus: jau kitąmet planuoja parduoti įspūdingą kiekį sulenkiamų telefonų, tačiau tai dar ne viskas

Išmaniųjų telefonų rinkoje pokyčių vis mažėja. Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
„Samsung“ išsikėlė itin ambicingus tikslus: jau kitąmet planuoja parduoti įspūdingą kiekį sulenkiamų telefonų, tačiau tai dar ne viskas

Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys. Dar prieš keletą metų, sulenkiami išmanieji telefonai buvo tikra retenybė, o tokius produktus galėjo pasiūlyti vos keletas gamintojų.

Per pastaruosius keletą metų situacija gerokai pasikeitė ir šiandien įvairius variantus yra pasiūliusi ne tik Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, bet ir daugelis kitų gamintojų. Nepaisant augančios konkurencijos, „Samsung“ turi itin ambicingų planų 2024 metams.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ kitąmet išsikėlė itin optimistinius tikslus – vienas pagrindinių tikslų bus parduoti 20 mln. „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“ serijos išmaniųjų telefonų. Tai yra dvigubai daugiau nei šiemet, mat iki šių metų pabaigos bendrovė turėtų parduoti apie 10 mln. šių prietaisų.

Verta paminėti, jog šiemet „Samsung“ vadovai planavo parduoti maždaug 16 mln. sulenkiamų įrenginių. Kaip bebūtų, tokio tikslo įgyvendinti jau nebepavyks. Nepaisant to, Pietų Korėjos milžinė planuoja nemažus atnaujinimus, kurie turėtų pasiekti kitąmet pasirodančius sulenkiamus įrenginius.

Kompanija sulaukia nemažai kritikos dėl mažai atnaujinimo sulenkiamų išmaniųjų telefonų dizaino. Pranešama, jog jau kitąmet bendrovė turėtų ženkliai atnaujinti „Samsung Galaxy Fold6“ flagmano dizaino sprendimus. Teigiama, kad tokius pokyčius galimai įtakojo ir „Huawei“.

Neoficialiai duomenimis, „Samsung“ vadovybė buvo nustebinta „Huawei“ plonesnių ir lengvesnių sulankstomųjų įrenginių – „Mate X3“ pristatytas balandžio mėnesį, o „Mate X5“ - rugsėjo mėn. „Huawei“ demonstruoja įspūdingus sprendimus nepaisant net ir to, jog turi gerokai apribotą priėjimo prie naujausių technologijų.

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderis „Samsung“ pirmauja šiame segmente jau ne vienerius metus, tačiau Pietų Korėjos milžinė sulaukia vis daugiau konkurencijos. Daugelis Kinijos bendrovių jau pristatė bent po vieną tokio tipo įrenginį, o tarp didžiausių vardų – „Xiaomi“, „Oppo“, „Vivo“, „Huawei“ ir „Honor“. Net neabejojama, kad artimiausiu metu sulenkiamų įrenginių išvysime ir dar daugiau.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas